10-dniowe darmowe wyzwanie
digital painting
edycja jesienna

pomożemy ci wyrobić nawyk rysowania codziennie

już zaczęliśmy, ale wciąż możesz dołączyć! rejestracja zamyka się 21.10, czyli za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: digital

kto poprowadzi wyzwanie?

kwiatyy
B32F5640-4198-4FEC-9452-9DC6A166A37F

Kilka słów o mnie

Milena grzegorzewska

Jestem artystką cyfrową i tradycyjną. Rysuję od zawsze, a od 2013 roku uczę innych. od 2016 prowadzę własną Pracownię. Z wykształcenia jestem Architektem, ale od wielu lat utrzymuję się z działalności artystycznej. 

kurs-digital-painting-p5czx1xiueqnf4wy54hap83ebhro96gfw83wfsm284
alicja-siemiatkowska-p1z5uwp3o83u2csjww6p4xjbf9ayhzqat71jntk2hs

Kilka słów o mnie

Alicja siemiątkowska

Rysunkiem Zarówno Tradycyjnym Jak I Cyfrowym Zajmuję Się Od Lat. Mam Doświadczenie Z Architekturą Ze Względu Na Ukończone Studia I Posiadam Podstawy W Modelowaniu 3D.
Oprócz Nauki Online Miałam Przyjemność Prowadzić Kursy Stacjonarne Z Digital Paintingu, Obecnie Czynnie Działam W Tej Dziedzinie I Jako Freelancer Zajmuję Się Grafiką Komputerową I Ilustracją, Która Jest Moją Wielką Pasją.

zobacz jak rysujemy i czego możemy ciebie nauczyć

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: digital

co osiągniesz dzięki uczestnictwie w wyzwaniu?

przez 10 codziennie będziesz otrzymywać od nas krótką lekcję video wraz z zadaniem do wykonania, co pomoże Ci wyrobić nawyk rysowania codziennie oraz wzbogaci Twoje umiejętności o zupełnie nowe zagadnienia merytoryczne

dostęp do lekcji z wyzwania otrzymasz do 28.10.2021, więc ograniczenie czasowe to dodatkowa motywacja by robić lekcje na bieżąco

w wyzwaniu poruszamy zagadnienia związane z portretem,postacią, zwierzętami,pejzażami, ilustracjami, a w ich ramach poruszymy kwestie takie jak tworzenie line artu, proporcje, kompozycja, światłocień, perspektywa, dobieranie kolorów, cieniowanie

poza dostępem do lekcji na platformie otrzymasz dostęp do grupy na facebook, gdzie będziesz mieć bezpośredni kontakt z innymi uczestnikami. Razem łatwiej osiąga się cele

czynne uczestnictwo w wyzwaniu da ci możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania dodatkowej nagrody (szczegóły w lekcji organizacyjnej na początku wyzwania)

co dokładnie będziemy robić na darmowym wyzwaniu?

Dzień 1: detal twarzy

Dzień 2: chmury

Dzień 3: portret cz.1

Dzień 4: portret cz.2

Dzień 5: elementy natury

Moduł 6: pejzaż morski

Dzień 7: postać - dłonie

dzień 8: architektura

dzień 9: zwierzęta

Dzień 10: creature concept

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: digital

jak będzie wyglądało wyzwanie?

codziennie LEKCJE VIDEO

Lekcje instruktażowe są nagrane w formie filmów video i osadzone na dedykowanej platformie szkoleniowej. Część lekcji została nagrana w programie Procreate przez Milenę, a część w programie Photoshop przez Alicję – Ty mozżesz pracować w dowolnym programie. Lekcje zawierają proces krok po kroku i komentarz prowadzących.

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu. Taki system przerabiania kursu rekomendujemy. Jeśli wolisz, możesz jednak przerabiać lekcje wybiórczo i własnym rytmem.

dostęp do grupy

Przez czas trwania wyzwania możesz wstawiać na grupę swoje rysunki związane z wyzwaniem lub zadawać pytania. Dostęp do grupy jest nieograniczony czasowo.

konkurs

w trakcie trwania wyzwania zorganizujemy konkurs. Biorąc czynny udział masz szansę wygrać artystyczną nagrodę.

do zobaczenia na wyzwaniu!

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: digital

Copyright © DobryArt.pl 2021. All Rights Reserved