5-dniowe darmowe wyzwanie
zacznij rysować w photoshop
ruszamy 19.04.2021

pomogę ci wystartować z tworzeniem prac w photoshop

startujemy 19.04.2021, czyli za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: wyzwanie

kto poprowadzi wyzwanie?

kurs digital painting
alicja siemiatkowska

Kilka słów o mnie

Alicja Siemiątkowska

Rysunkiem zarówno tradycyjnym jak i cyfrowym zajmuję się od lat. Mam doświadczenie z architekturą ze względu na ukończone studia i posiadam podstawy w modelowaniu 3D.
Oprócz nauki online miałam przyjemność prowadzić kursy stacjonarne z digital paintingu, obecnie czynnie działam w tej dziedzinie i jako freelancer zajmuję się grafiką komputerową i ilustracją, która jest moją wielką pasją.
Możesz na bieżąco obserwować co rysuję:

https://www.instagram.com/a.siemiatkowska/
https://www.artstation.com/asiemiatkowska
https://asiemiatkowska.com/

zobacz jak rysuję i czego mogę ciebie nauczyć

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: wyzwanie

co osiągniesz dzięki uczestnictwie w wyzwaniu?

przez 5 dni będziesz otrzymywać ode mnie krótkie lekcje video wraz z zadaniem do wykonania. UCZESTNICTWO W LEKCJACH pomoże Ci wystartować z rysowaniem w Photoshop.

w wyzwaniu poruszYmy zagadnienia związane z: narzędziami PHOTOSHOPA UZYWANYMI W DIGITAL PAINTING, RYSUNKIEM WALOROWYM, TWORZENIEM SZKICU ORAZ PRACY Z KOLOREM.

WSZYSTKIE FUNKCJE I ZAGADNIENIA OMÓWIMY W OPARCIU O PRAKTYKĘ - NA RYSUNKACH OWOCÓW.

poza dostępem do lekcji na platformie otrzymasz dostęp do grupy na facebook, gdzie będziesz mieć bezpośredni kontakt ze mną. MOŻESZ ZADAWAĆ SWOJE PYTANIA i chwalić się postępami.

DOSTĘP DO LEKCJI Z WYZWANIA OTRZYMASZ DO 27.04.2021, WIĘC OGRANICZENIE CZASOWE TO DODATKOWA MOTYWACJA ABY ROBIĆ LEKCJE NA BIEŻĄCO.

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: wyzwanie

jak będzie wyglądało wyzwanie?

codziennie LEKCJE VIDEO

Lekcje są nagrane w tempie rzeczywistym (bez przyspieszenia) dzięki czemu możesz swobodnie obserwować ruchy prowadzącego i powtarzać je na swojej pracy. Wszystkie lekcje są umieszczone na dedykowanej platformie edukacyjnej. Masz do nich dostęp do 27.04.2021

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu.

dostęp do grupy

Przez czas trwania wyzwania możesz wstawiać na grupę swoje rysunki związane z wyzwaniem lub zadawać pytania. Dostęp do grupy jest nieograniczony czasowo.

DOBRY START

Wyzwanie jest przeznaczone dla osób, które właśnie zaczynają przygodę z digital painting lub czują, że mają braki w podstawach. Dzięki udziale w wyzwaniu zaczniesz naukę od samego początku.

Copyright © DobryArt.pl 2021. All Rights Reserved