Nauczymy Cię rysować w perspektywie i tworzyć przestrzenne, idealne w proporcjach rysunki architektury w 12 tygodni

Zapisy do edycji VIP trwają do 12.09.2020 godz. 20:30

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wracamy zimą 2020 z kolejną edycją kursu

Kto będzie Cię uczył?

Tymoteusz Sapa @tymoteusz_sapa

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Pracuje w biurze architektonicznym Medusa Group.

Praktykował w amsterdamskim biurze architektonicznym ANA architecten oraz gliwickim ARCA. Autor i współautor wielu projektów konkursowych. Od szesnastego roku życia związany z rysunkiem.

Zdobytą wiedzę i umiejętności w zakresie rysunku i architektury przekłada na tworzenie wizualizacji architektonicznych w takich programach jak Sketchup + V-ray oraz 3ds Max + Corona.

Milena Grzegorzewska @miarysuje

Z wykształcenia architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, ale swoje życie zawodowe poświęciła rysowaniu i malowaniu. 

Od 2013 roku przygotowuje kursantów do egzaminu wstępnego na architekturę i architekturę wnętrz. Pasjonuje się malarstwem cyfrowym i prowadzi kurs Procreate od Podstaw.

 

Zobacz jak rysujemy i czego możemy Ciebie nauczyć

Oto co dostaniesz w kursie Rysowanie architektury od Podstaw

🎨 Nauczysz się tworzyć interpretacyjne rysunki architektury ze zdjęć i zyskasz niezbędne podstawy do rysowania z natury i z wyobraźni

🎨 Nauczysz się rysunku architektonicznego i konstruowania brył oraz budynków

🎨 Nauczysz się cieniować rysunki, aby po pracochłonnym etapie podrysu uzyskać wymarzony efekt

🎨 Otrzymasz wsparcie prowadzących i indywidualne korekty swoich wszystkich rysunków, co daje Ci gwarancję sukcesu z rysowaniem​

🎨 Przejdziesz przez podstawy rysunku pod okiem doświadczonych instruktorów, dzięki czemu poznasz profesjonalne techniki i unikniesz błędów – pełen proces krok po kroku, łatwy do przejścia dla każdego 

🎨 Przejdziesz przez 1 etap przygotowania do egzaminów wstępnych na architekturę

🎨 Zyskasz swobodę w rysowaniu prostych kresek i konstruowania perspektywy i geometrii

🎨 Dzięki formie video w tempie 1:1 zyskasz swobodę i komfort nauki w bezpieczny sposób, a indywidualne korekty zapewnią Ci maksymalne efekty za ułamek ceny w porównaniu do zajęć stacjonarnych 

🎨 Otrzymasz 12 tygodniowy, skuteczny program w postaci kursu online, który przeprowadzi Cię przez cały proces nauki podstaw rysunku architektonicznego od a do z – możesz robić lekcje we własnym tempie z nieograniczonym dostępem do platformy 24/7

🎨 Otrzymasz całkowicie praktyczny program video nastawiony na rysowanie i prace domowe, a nie pdfy z teorią i opisami​

Czy jest inna droga?

Oczywiście! Możesz szukać darmowych lekcji w internecie (na ten temat jest mało materiałów, ale trochę znajdziesz jest na YouTube), jednak z doświadczenia swojego i innych wiemy, że zdobywanie umiejętności w ten sposób jest bardzo trudne i czasochłonne. Nie ma tam kompletnego programu, a jedynie zlepek wybiórczych informacji. Jako osoba niedoświadczona nie będziesz wiedzieć które z tych informacji należy przerabiać w pierwszej kolejności, a co trzeba robić po opanowaniu podstaw. Większości informacji na temat poprawnego rysowania architektury w internecie w ogóle nie ma albo nie będziesz wiedzieć jak ich szukać.

 

Cały kurs stanowią lekcje Demo – są to nagrania w tempie 1:1, czyli w takim samym tempie w jakim zostały narysowane, bez przyspieszenia nagrania. W większości darmowych materiałów występują lekcje Timelapse – są to nagrania z przyspieszonym tempem rysowania. Problemem przez który większość osób nie jest w stanie się nauczyć rysować z innych materiałów są lekcje w przyspieszonym tempie, przez co osoba początkująca nie jest w stanie zaobserwować wielu rzeczy wykonywanych przez artystę. W tym kursie proporcja jest taka, aby wszystkie lekcje były wykonywane w tempie 1:1 przez co wszystko dokładnie widzisz i rozumiesz. Jeśli jest inaczej – masz kontakt z prowadzącymi i o wszystko możesz zapytać. Na koniec wstawiasz swój rysunek do konsultacji na grupie na Facebook i otrzymujesz indywidualnie nagraną dla Ciebie korektę.

Jaka jest cena programu?

🎨 12 modułów programu w postaci kursu online na dedykowanej platformie edukacyjnej 

🎨 przez 3 miesięce od dołączenia cotygodniowe korekty przesłanych przez Ciebie rysunków wysyłane przez prowadzących w postaci nagranych indywidualnie dla Ciebie filmików 

🎨 dostęp do grupy wsparcia przy nauce – możliwość zadawania pytań do każdej lekcji w kursie 

🎨 dożywotni dostęp do materiałów i aktualizacji kursu 

🎨 wszystkie przyszłe aktualizacje programu 

Cena programu to: 497zł

(opłata jest jednorazowa i daje nielimitowany czasowo dostęp do kursu, bez dodatkowych opłat miesięcznych)

Co dokładnie znajduje się w kursie?

Tydzień 1 - Plan pracy

W tym module omówimy wszystkie kwestie organizacyjne związane z kursem. Porozmawiamy o dobrych jakościowo materiałach plastycznych i jak profesjonalnie ich używać oraz o tym jak rysować proste kreski bez uzycia linijki.

Tydzień 2 - Podstawy perspektywy

W tym module nauczymy się rysować w perspektywie. Przejdziemy przez wszystkie zagadnienia związane z perspektywą jednozbiegową, dwuzbiegową, konstrukcją elips i sześcianów. Z umiejętności zawartych w tym module będziemy korzystać do samego końca kursu.

Tydzień 3 - Podstawy światłocienia

W tym module skupimy się na rozumieniu światłocienia i umiejętności konstruowania cieni własnych i cieni rzuconych. Nauczymy się poprawnie nakładać walor, aby podkreślał on geometrię brył.

Tydzień 4 - Termy w Vals

W tym module poznamy architekturę nowoczesną i nauczymy rysować się ujęcia z lotu ptaka w perspektywie jednozbiegowej. Dowiemy się jak stworzyć spójną kompozycję rysunku oraz nauczymy się rysować zieleń i elementy krajobrazu

Tydzień 5 - Odbicia w wodzie

W tym module nauczymy się rysować architekturę nowoczesną z perspektywy człowieka i omówimy jak rysować odbicia w wodzie, łódki i stworzyć cały spójny kompozycyjnie rysunek. Dowiemy się co to jest perspektywa powietrzna.

Tydzień 6 - Zielona ściana

W tym module nauczymy się rysować architekturę nowoczesną w perspektywie dwuzbiegowej wraz z towarzyszącą jej zielenią. Dowiemy się jak stworzyć podziały elewacji w perspektywie.

Tydzień 7 - Bauhaus

W tym module nauczymy się rysować architekturę modernistyczną w perspektywie dwuzbiegowej. Omówimy jak oddać skalę architektury oraz jak narysować chmury w perspektywie.

Tydzień 8 - Postmodernizm

W tym module porozmawiamy o postmodernizmie. Poznamy też technikę łączenia flamastrów z kredkami i podstawowe zasady jakich powinniśmy przestrzegać. Dowiemy się jak usuwać błędy narysowane flamastrem.

Tydzień 9 - Perspektywa trójzbiegowa

W tym module dowiemy się co to jest perspektywa trójzbiegowa, poznamy zasady jej działania, dowiemy się jak poprawnie ją kontruować.

Tydzień 10 - Sacré-Cœur

W tym module nauczymy się rysować kopuły i detale historyczne. Omówimy bardzo dokładnie poszczególne elementy i metody konstrukcji.

Tydzień 11 - Plac Zamkowy

W tym module nauczymy się rysować architekturę historyczną z lotu ptaka. Dowiemy się jak kontruować wieżę i rysować ludzi jako tłum.

Tydzień 12 - Wstęp do projektowania elewacji

W tym module wejdziemy w rozwijanie umiejętności projektowych, omówimy zasady projektowania i samodzielnie wykonamy projekty elewacji.

Zobacz jak wygląda platforma od środka

Pokochaj kurs albo zwrócimy Ci pieniądze

Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały 10 razy więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres pracownia@dobryart.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. 

Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program ułatwi Ci naukę rysunku i umożliwi Ci realizowanie swoich wizji. Daje Ci również niezbędne podstawy do zdawania egzaminów na architekturę. Gdy Ty wygrywasz, my mamy olbrzymią radość i referencje. Zależy nam na Twoim sukcesie.

Często zadawane pytania

TAK, jeśli zaczynasz dopiero rysować architekturę

NIE, jeśli rysujesz architekturę już długo i biegle operujesz perspektywą, światłocieniem, proporcjami, fakturami materiałowymi.

TAK, kurs jest skierowany do osób, które nigdy wcześniej nie rysowały lub rysowały inne zagadnienia niż architektura

Jeśli umiesz rysować odręcznie portrety, pejzaże, zwierzęta, martwą naturę to pomoże Ci to w szybszym przerabianiu kursu, ale nie jest to niezbędne, bo wszystko tłumaczymy od podstaw

Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów.

Tak, jest to jeden z etapów przygotowań do egzaminów wstępnych. Nie zawiera on jednak pełnego zakresu materiału, jest to pierwszy etap trwający 3 miesiące. Pełny proces przygotowania do egzaminu wstępnego trwa 18 miesięcy.

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.  Otrzymasz dostęp nagrań video, materiałów, tajnej grupy i innych rzeczy. Możesz go jednak przejść szybciej… lub wolniej.

Napisz wiadomość na adres pracownia@dobryart.pl

Tak. Będziemy Cię prowadzić przez cały kurs i sprawdzać Twoje postępy na grupie wspólnej nauki. Jeśli umieścisz tam swoje prace nagramy specjalnie dla Ciebie filmik z omówieniem i informacjami jak może wygladać poprawa Twojego rysunku.

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot i zrezygnować z kursu. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na pracownia@dobryart.pl, a zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

Nie, opłata za kurs jest jednorazowa, a dostęp otrzymujesz na zawsze.