Nauczymy Cię tworzyć idealne w perspektywie i proporcjach rysunki architektury

pokażemy ci jak rysować architekturę

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na ten kurs.

Zakupiłam go z myślą o nauce podstaw rysunku  (światłocień, perspektywa), zupełnie nie planowałam rysować pływających domów i kopuł na kościołach, a teraz biorę się za rysowanie Placu Zamkowego w Warszawie!

Sama nie mogę w to uwierzyć.

Nawet jeżeli te rysunki wymagają poprawek to i tak jestem z nich bardzo zadowolona.

Zrobiłam niesamowity postęp w rysowaniu – odważnie stawiam kreski, zrozumiałam jak ważny jest kontrast w rysunku, no i perspektywa, bez której nie można zrobić dobrej pracy.

Bardzo dziękuję Milenie i Tymoteuszowi, że stworzyli ten kurs i dają tak cenne rady.

Decyzja o wykupieniu kursu rysowania architektury od podstaw została podjęta przeze mnie w ostatniej godzinie sprzedaży. Był to impuls, ale jestem mega zadowolona, że to zrobiłam! Podczas kolejnego lockdownu jesienne i zimowe wieczory spędziłam głównie w domu. Wtedy właśnie zaczęłam pracować nad swoimi umiejętnościami rysunkowymi.

Kurs zaczyna się od szczegółowego wytłumaczenia podstaw, np. rysowanie brył, światłocień i perspektywa (co często bywa pomijane, a nie warto bo te informacje to dosłownie „podstawy podstaw”). Gdy przejdziemy przez początek to robi się o wiele łatwiej, gdyż wszystko mamy poukładane w głowie. 
Następne działy wprowadzają nas w rysowanie budynków i innych równie ważnych elementów jak zieleń, odbicia w wodzie czy chmury. 

Jestem bardzo zadowolona z treści tego kursu oraz możliwości odtwarzania filmów w dowolnym czasie. Uczestnicząc w zajęciach stacjonarnych w szkołach rysunku często nauczyciele nie mają wystarczająco czasu, aby wytłumaczyć coś lub dać korektę. Można to porównać do zajęć w szkole czy na uczelni -na zajęciach musimy pilnie słuchać i wszystko zapamiętać od razu, a kurs online przypomina powtarzanie z uporządkowanych i kompletnych notatek, do których mamy dostęp kiedy tylko chcemy i możemy powtarzać jeden temat kilka razy, jeśli czujemy taką potrzebę. 

Nasze prace wrzucaliśmy na grupę na Facebooku, gdzie po niedługim czasie prowadzący przesyłali filmiki z indywidualną korektą naszych prac. 
Kurs ten na pewno przyda się osobom, które myślą o studiowaniu architektury. 
Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim na każdym poziomie rysowania😊

 

Zrzut ekranu 2021-01-25 o 21.11.16

Ola leszczuk

Kurs jest bardzo dobrze prowadzony, wszystko w miare zrozumiałe, nareszcie wiem jak zmierzyc proporcje obiektów na rysunku, nawet zwykła „prosta” kreska nie jest juz aż takim wyzwaniem aczkolwiek wiadomo rękę trzeba cały czas ćwiczyć 🙂

a tak duchowo kurs dał mi więcej wiary w siebie i w to co robię 🙂

Zrzut ekranu 2021-01-25 o 21.11.16

Justyna Zmarzły

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Bardzo odpowiada mi jego forma, a mianowicie to, że otrzymujemy dostęp do filmików i możemy rysować w dogodnym dla nas czasie.
Udostępnione filmiki są świetnie przygotowane, a korekta którą dostawałam odnośnie moich prac była bardzo precyzyjna i dzięki temu mogłam od razu wszystko poprawiać.
Również warto zwrócić uwagę na bardzo ciekawy dobór zagadnień. Każda praca nauczyła mnie innych umiejętności. Przy okazji też dowiedziałam się o budynkach i stylach architektonicznych.

Super, bardzo się cieszę, że się zdecydowałam na kurs i dziękuję też za maile które otrzymuję, ponieważ dają one bardzo dużo fajnych rad dotyczących rysunku ☺️

Zrzut ekranu 2021-01-25 o 21.11.16

Maria gaim

Zapisy zamknięte

Zapisy do 4 edycji kursu trwają do środy 27.04 do 21:30

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

kto będzie Cię uczył?

krk

Kilka słów o mnie

tymoteusz sapa

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Pracuje w biurze architektonicznym Medusa Group.

Praktykował w amsterdamskim biurze architektonicznym ANA architecten oraz gliwickim ARCA. Autor i współautor wielu projektów konkursowych. Od szesnastego roku życia związany z rysunkiem.

Zdobytą wiedzę i umiejętności w zakresie rysunku i architektury przekłada na tworzenie wizualizacji architektonicznych w takich programach jak Sketchup + V-ray oraz 3ds Max + Corona.

kwiatyy

Kilka słów o mnie

Milena grzegorzewska

Jestem artystką cyfrową i tradycyjną. Rysuję od zawsze, a od 2013 roku uczę innych. od 2016 prowadzę własną Pracownię.

 Z zawodu jestem Architektem.Skończyłam Wydział Architektury Politechniki Śląskiej.

zobacz jak rysujemy i czego możemy ciebie nauczyć

po dołączeniu do kursu w twoim życiu na dobre zagości:

1

twórczość

Zaczniesz tworzyć prace o jakich marzysz i realizować swój twórczy potencjał

2

wsparcie

Przez cały proces nauki pomagamy Ci i udzielamy indywidualnych porad na temat Twoich rysunków

3

rozwój

Małymi krokami i w swoim indywidualnym tempie wyrobisz nawyki wspierające Twój artystyczny rozwój

co jeszcze da Ci dołączenie do kursu?

Nauczysz się rysować w perspektywie i TWORZYĆ RYSUNKI W DOBRYCH PROPORCJACH

nauczysz się rysować architekturę i kadry miejskie

poznasz detale architektoniczne charakterystyczne dla architektury nowoczesnej i architektury historycznej

przy okazji rysowania nauczysz się historii architektury i odróżniania styli architektonicznych

opanujesz rysowanie ołówkiem do perfekcji - zarówno konstruowanie brył, jak i cieniowanie

dzięki stałemu wsparciu prowadzących masz gwarancję sukcesu - możesz zadawać pytania do każdej lekcji i wysyłać rysunki do sprawdzenia

Czy jest inna droga?

nauka samodzielnie

Jest to bardzo czasochłonne i frustrujące. Trzeba wymyślać koło na nowo zamiast wyciągnąć rękę po wiedzę, która jest dostępna i iść dalej.

darmowe treści

Dużo ciekawych materiałów jest na Youtube – nie ma tam jednak pełnego i logicznego programu nauki ani kontaktuz prowadzącym i indywidualnych korekt.

jaka jest cena programu?

997

czy wierzysz, że..

twój rozwój jest wart inwestycji

dołączając do pełnego kursu zyskasz najwięcej – ułożony plan nauki, wsparcie prowadzących – wieloletnich artystów i gwarancję rozwoju.

co dokładnie znajduje się w kursie?

archi

moduł 1 - Plan pracy

moduł 2: Podstawy perspektywy

Moduł 3: Podstawy światłocienia

W tym module omówimy wszystkie kwestie organizacyjne związane z kursem. Porozmawiamy o dobrych jakościowo materiałach plastycznych i jak profesjonalnie ich używać oraz o tym jak rysować proste kreski bez uzycia linijki.​

W tym module nauczymy się rysować w perspektywie. Przejdziemy przez wszystkie zagadnienia związane z perspektywą jednozbiegową, dwuzbiegową, konstrukcją elips i sześcianów. Z umiejętności zawartych w tym module będziemy korzystać do samego końca kursu.​

W tym module skupimy się na rozumieniu światłocienia i umiejętności konstruowania cieni własnych i cieni rzuconych. Nauczymy się poprawnie nakładać walor, aby podkreślał on geometrię brył. ​

vals

Moduł 4: Termy w Vals​

Moduł 5: Odbicia w wodzie​

Moduł 6: Zielona ściana​

W tym module poznamy architekturę nowoczesną i nauczymy rysować się ujęcia z lotu ptaka w perspektywie jednozbiegowej. Dowiemy się jak stworzyć spójną kompozycję rysunku oraz nauczymy się rysować zieleń i elementy krajobrazu​.

W tym module nauczymy się rysować architekturę nowoczesną z perspektywy człowieka i omówimy jak rysować odbicia w wodzie, łódki i stworzyć cały spójny kompozycyjnie rysunek. Dowiemy się co to jest perspektywa powietrzna.

W tym module nauczymy się rysować architekturę nowoczesną w perspektywie dwuzbiegowej wraz z towarzyszącą jej zielenią. Dowiemy się jak stworzyć podziały elewacji w perspektywie. ​

Moduł 7: Bauhaus​

Moduł 8: Postmodernizm

Moduł 9: Perspektywa trójzbiegowa

W tym module nauczymy się rysować architekturę modernistyczną w perspektywie dwuzbiegowej. Omówimy jak oddać skalę architektury oraz jak narysować chmury w perspektywie. ​

W tym module porozmawiamy o postmodernizmie. Poznamy też technikę łączenia flamastrów z kredkami i podstawowe zasady jakich powinniśmy przestrzegać. Dowiemy się jak usuwać błędy narysowane flamastrem. ​

W tym module dowiesz się co to jest perspektywa trójzbiegowa, poznasz zasady jej działania, dowiesz się jak poprawnie ją konstruować.

Moduł 10: Sacré-Cœur

Moduł 11: Plac zamkowy

Moduł 12: wstęp do projektowania elewacji

W tym module nauczymy się rysować kopuły i detale historyczne. Omówimy bardzo dokładnie poszczególne elementy i metody konstrukcji.​

W tym module nauczymy się rysować architekturę historyczną z lotu ptaka. Dowiemy się jak kontruować wieżę i rysować ludzi jako tłum.​

W tym module wejdziemy w rozwijanie umiejętności projektowych, omówimy zasady projektowania i samodzielnie wykonamy projekty elewacji.​

Jak wygląda nauka z nami?

LEKCJE VIDEO

Lekcje są nagrane w tempie rzeczywistym (bez przyspieszenia) dzięki czemu możesz swobodnie obserwować ruchy prowadzącego i powtarzać je na swojej pracy. Wszystkie lekcje są umieszczone na dedykowanej platformie edukacyjnej. Regularnie 

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu.

WSPARCIE I KOREKTY

Przez cały proces nauki masz bezpośredni kontakt z nami. Sprawdzamy Twoje rysuki, odpowiadamy na pytania i podpowiadamy co możesz poprawić, aby Twoje rysunki były lepsze.

SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTÓW

W naszym kursie biorą udział inne osoby takie Ty – ambitne, z celami i marzeniami. Udział w kursie to wspaniały sposób na poznanie inspirujących osób.

Milena, a co jeśli mi się nie spodoba? Boję się zainwestować takiej sumy pieniędzy...

pokochaj kurs albo zwrócimy ci pieniądze

Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały 10 razy więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres pracownia@dobryart.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. 
Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program ułatwi Ci naukę rysunku i umożliwi Ci realizowanie swoich wizji. Gdy Ty realizujesz swoje cele, my mam olbrzymią radość i referencje. Zależy nam na Twoim sukcesie.

często zadawane pytania

Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów.

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.  Otrzymasz dostęp nagrań video, materiałów, tajnej grupy i innych rzeczy. Możesz go jednak przejść szybciej… lub wolniej.

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot i zrezygnować z kursu. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na pracownia@dobryart.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Napisz wiadomość na adres pracownia@dobryart.pl

Tak. Będę Cię prowadzić przez cały kurs i sprawdzać Twoje postępy na grupie wspólnej nauki. 

Wciąż masz pytania?

Copyright © DobryArt.pl 2023. All Rights Reserved