Nauczę Cię tworzyć zachwycające prace w Digital Painting i zamieniać swoje pomysły w rysunki i ilustracje

Zapisy do edycji VIP trwają do 23.10.2020 do godz. 20:30

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kto będzie Cię uczył?

Alicja Siemiątkowska @a.siemiatkowska

Rysunkiem zarówno tradycyjnym jak i cyfrowym zajmuję się od lat. Mam doświadczenie z architekturą ze względu na ukończone studia i posiadam podstawy w modelowaniu 3D. 

Oprócz nauki online miałam przyjemność prowadzić kursy stacjonarne z digital paintingu, obecnie czynnie działam w tej dziedzinie i jako freelancer zajmuję się grafiką komputerową i ilustracją, która jest moją wielką pasją.

Możesz na bieżąco obserwować co rysuję:

https://www.instagram.com/a.siemiatkowska/
https://www.artstation.com/asiemiatkowska
https://asiemiatkowska.com/

Zobacz jak rysuję i czego mogę Ciebie nauczyć

Oto co dostaniesz w kursie Digital Painting w Photoshop

🎨 Nauczysz się tworzyć realistyczne rysunki ze zdjęć i z własnych pomysłów od zupełnych podstaw

🎨 Przejdziesz przez podstawy rysunku i malarstwa cyfrowego pod okiem instruktora, dzięki czemu poznasz techniki i unikniesz błędów

🎨 Poznasz podstawy concept art i nauczysz się rysować prace na podstawie własnych koncepcji

🎨 Zyskasz swobodę w rysowaniu dowolnego tematu jaki zapragniesz w realistyczny sposób

🎨 Otrzymasz 16 modułowy, skuteczny program w postaci kursu online, który przeprowadzi Cię przez cały proces nauki podstaw od a do z – możesz robić lekcje we własnym tempie z nieograniczonym dostępem do platformy 24/7

🎨 Otrzymasz całkowicie praktyczny program video nastawiony na rysowanie i prace domowe, a nie pdfy ze skanami i opisami. Jest to proces krok po kroku łatwy do przejścia dla każdego nastawiony na stopniowe usamodzielnianie Cię jako artysty.

🎨 Wszystkie lekcje są przygotowane w formie Real Time Demo, które umożliwia obserwowanie co dokładnie robi nauczyciel i w jaki sposób. Lekcji video towarzyszy komentarz, dzięki czemu powtórzenie kroków wyonywanych przez prowadzącą będzie łatwe i przyniesie oczekiwany rezultat

🎨 Otrzymasz prace domowe, które pozwolą Ci sprawdzić czy przerobienie lekcji sprawiło, że jesteś w stanie samodzielnie wykonać rysunek bez obserwacji etap po etapie osoby prowadzącej

🎨 Będziesz mieć osobisty kontakt z prowadzącą i otrzymasz jej wsparcie i korekty video na grupie na Facebook, co daje Ci gwarancję sukcesu z rysowaniem​ – maksimum indywidualnego podejścia

Czy jest inna droga?

Oczywiście! Możesz szukać darmowych lekcji w internecie (dużo materiałów jest na YouTube), jednak z doświadczenia swojego i innych wiem, że zdobywanie umiejętności w ten sposób jest bardzo trudne i czasochłonne. Nie ma tam kompletnego programu, a jedynie zlepek wybiórczych informacji. Jako osoba niedoświadczona nie będziesz wiedzieć które z tych informacji należy przerabiać w pierwszej kolejności, a co trzeba robić po opanowaniu podstaw. Niektórych informacji w internecie w ogóle nie ma albo nie będziesz wiedzieć jak ich szukać.

 

W większości darmowych materiałów i innych kursów występują lekcje typu Timelapse – są to nagrania z przyspieszonym tempem rysowania. Problemem przez który większość osób nie jest w stanie się nauczyć rysować z innych materiałów są lekcje w przyspieszonym tempie, przez co osoba początkująca nie jest w stanie zaobserwować wielu rzeczy wykonywanych przez artystę. Możesz też uczyć się ze mną z lekcji bez przyspieszenia i przejść przez ten proces o wiele szybciej i przyjemniej.

Jaka jest cena programu?

🎨 16 modułów programu w postaci kursu online na dedykowanej platformie edukacyjnej 

🎨 indywidualne podejście i osobisty kontakt z prowadzącą – korekty do każdego z Twoich rysunku w formie filmiku video umieszczonego na grupie wspólnej nauki w ciągu trzech miesięcy od zakupu kursu – TYLKO W EDYCJI VIP

🎨 dostęp do grupy wspólnej nauki – możliwość zadawania pytań do każdej lekcji w kursie – gwarancja tego, że wszystko zrozumiesz i nic Ci nie umknie

🎨 dożywotni dostęp do materiałów i aktualizacji kursu 

🎨 wszystkie przyszłe aktualizacje programu 

Cena programu to: 597zł

(opłata jest jednorazowa i daje nielimitowany czasowo dostęp do kursu, bez dodatkowych opłat miesięcznych)

Co dokładnie znajduje się w kursie?

Moduł 1 - Organizacja pracy

Moduł 2 - Podstawy digital painting i Photoshop

Moduł 3 - Rysowanie zwierząt cz.1 - psy

W  tym module poznasz plan pracy na najbliższe tygodnie z kursem. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 9 minut

W tym module nauczysz się podstaw Photoshopa i Digital Painting. Dowiesz się jak pracować w Photoshopie i jakich funkcji używać, aby Twoje rysunki wyglądały dobrze. Dowiesz się jak pracować na warstwach i używać ich funkcji.Dowiesz się jak poprawnie nakładać i blendować kolory. Nie będziemy jednak uczyć się w teorii – narysujemy pierwsze rysunki związane z martwą naturą, dzięki czemu nauczysz się podstaw perspektywy, rysowania z proporcji oraz tworzenia palety kolorów. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 31 minut 

W tym module nauczysz się rysować psy. Dowiesz się jak rozumieć i rysować anatomię tych zwierząt. W tym celu najpierw zrobimy szkice różnych psów, a następnie narysujemy realistyczny portret psa. Dowiesz się jak rysować realistyczną sierść i inne detale istotne dla efektu końcowego pracy. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 18 minut 

 

Moduł 4 - Rysowanie zwierząt cz. 2 - koty

Moduł 5 - Rysowanie zwierząt cz.3 - dzikie zwierzęta

Moduł 6 - Rysowanie pejzażu

W tym module nauczysz się rysować kota. Przejdziemy przez szkice różnych przykładów, aby nauczyć się anatomii i cech charakterystycznych. Następnie narysujemy fotorealistyczny portret kota. Stworzymy paletę kolorów, przećwiczymy kolejny rodzaj sierści i inne charakterystyczne dla tych zwierząt detale. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 48 minut

W tym module nauczysz się rysować zwierzęta dzikie. Zrobimy szkice studialne, aby zrozumieć anatomię, a następnie wykonamy realistyczny rysunek. Oprócz charakterystycznych detali, w tym module zajmiemy się również bardziej złożonym otoczeniem.

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 28 minut

W tym module poznasz podstawy rysowania pejzażu. Omówimy różne kompozycje, oświetlenie i kolory. Nauczysz się rysować ze zdjęć różne rodzaje krajobrazów ze zdjęć: pustynię, krajobraz górski, niebo, drzewa i inną roślinność, jezioro i odbicia w wodzie. Poznasz metody na realistyczne rysowanie oraz dowiesz się jak zinterpretować elementy natury, aby Twoje rysunki były atrakcyjne.

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 51 minut

Moduł 7 - Podstawy Photobashingu

Moduł 8 - Podstawy ilustracji - Magiczny Las

Moduł 9 - Podstawy portretu

W tym module wejdziemy w bardziej zaawansowane techniki tworzenia środowisk i lokacji. Nauczysz się stosować jedną z najbardziej pomocnych technik stosowanych przez Concept Artystów jaką jest photobashing. W tym celu wykonamy ilustrację, która nie będzie przerysowanym zdjęciem, ale autorskim pomysłem. 

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 19 minut

W tym module rozwiniesz umiejętności poznane w poprzednich modułach i stworzymy kolejną ilustrację na podstawie koncepcji wymyślonej na szkicu. Utrwalimy etapy tworzenia takiej ilustracji, dobór właściwych referencji oraz metodę zaplanowania kompozycji dzięki której nasza praca będzie udana. 

Liczba lekcji: 9
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 55 minut

W tym module nauczysz się rysować portret ze zdjęcia. Omówimy proporcje i anatomię twarzy oraz nauczysz się je dokładnie przenosić. Porozmawiamy też o oświetleniu, detalach takich jak oczy, nos i usta oraz jak rysować fakturę i kolor skóry oraz włosów. 

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 33 minuty

 

Moduł 10 - Portret stylizowany

Moduł 11 - Postać

Moduł 12 - Bestia

W tym module nauczysz się rysować portret stylizowany na bazie Twojej własnej koncepcji, a nie taki przerysowany ze zdjęcia. Porozmawiamy o budowaniu kompozycji i klimatu pracy. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny

W tym module nauczysz się tworzyć ilustrację, której głównym tematem jest postać bez studiowania latami anatomii i postaci sztalugowej.

Liczba lekcji: 6
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 02 minuty

W tym module nauczysz się tworzyć ilustrację, której tematem jest fantastyczna bestia zaprojektowana na bazie własnego pomysłu i zbioru inspiracji.

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 34 minuty

Moduł 13 - Ilustracja: Górska Wyprawa

Moduł 14 - Architektura

Moduł 15 - Ruiny

W tym module rozwiniesz swoją umiejętność tworzenia ilustracji i narracji w tworzonej pracy.

Liczba lekcji: 7
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godzina 02 minuty

LW tym module nauczysz się się podstaw rysowania architektury i stworzysz ilustrację w charakterze fantasy.

Liczba lekcji: 6
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 16 minut

W tym module stworzysz ilustrację z ruinami architektury. 

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 19 minut

BONUS: Moduł 16 - Wstęp do 3D

W tym module wejdziemy w podstawy modelowania 3D w darmowym programie Blender. Jest to umiejętność będąca podstawą pracy dla wielu ilustratorów i Concept Artystów.

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 42 minuty

Zobacz jak wygląda platforma od środka

Pokochaj kurs albo zwrócę Ci pieniądze

Przygotowałam materiały tak, aby dały 10 razy więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres pracownia@dobryart.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. 

Moim celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program ułatwi Ci naukę rysunku i umożliwi Ci realizowanie swoich wizji. Gdy Ty wygrywasz, ja mam olbrzymią radość i referencje. Zależy mi na Twoim sukcesie.

Często zadawane pytania

TAK, jeśli zaczynasz dopiero rysować w Photoshop. Ten kurs przeprowadzi Cię przez tajniki rysowania i obsługę programu.

NIE, jeśli rysujesz już długo w Photoshop i umiesz tworzyć rysunki w każdej tematyce i według własnych pomysłów, z których jakości jesteś zadowolony.

TAK, kurs jest skierowany do osób, które nigdy wcześniej nie rysowały.

Jeśli umiesz rysować odręcznie lub cyfrowo w innym programie, to pomoże Ci w szybszym przerabianiu kursu, ale nie jest niezbędne.

Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów.

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.  Otrzymasz dostęp nagrań video, materiałów, tajnej grupy i innych rzeczy. Możesz go jednak przejść szybciej… lub wolniej.

Jeśli nie jesteś uczestnikiem kursu – napisz wiadomość na adres pracownia@dobryart.pl

Jeśli jesteś uczestnikiem kursu możesz pisać na e-mail lub grupie wspólnej nauki.

Tak. Będę Cię prowadzać przez cały kurs i sprawdzać Twoje postępy na grupie wspólnej nauki. Jeśli umieścisz tam swoje prace nagram dla Ciebie filmik z omówieniem i informacjami jak może wygladać poprawa Twojego rysunku i umieszczę go na grupie.

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot i zrezygnować z kursu. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na pracownia@dobryart.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Lekcje Demo to nagrania w tempie 1:1, czyli w takim samym tempie w jakim rysowałam, bez przyspieszenia nagrania. Lekcje Timelapse to nagrania z przyspieszonym tempem rysowania. Problemem przez który większość osób nie jest w stanie się nauczyć rysować z innych materiałów są lekcje w przyspieszonym tempie, przez co osoba początkująca nie jest w stanie zaobserwować wielu rzeczy wykonywanych przez artystę.