Nauczę Cię tworzyć zachwycające prace w Digital Painting i zamieniać swoje pomysły w rysunki i ilustracje​

pokażę Ci jak rysować na tablecie graficznym

Po tych kilku miesiącach uczenia sie z kursem, mam po raz kolejny ogromną chęć podziękować za przygotowanie tego kursu.

Na początku myślałam, że róznorodność tematyki nie będzie dla mnie ale postanowiłam spróbować i jestem mega zadowolona. Jak poprzednio pisząc komentarz tak i teraz czuję niekończącą się motywację do nauki. Co raz to wychodzę ze swojej strefy komfortu próbując nowych rzeczy, ktore pozwalają mi otworzyć umysł na nowe możliwości.

Ten kurs jest dla mnie na prawdę wyjątkowy i tylko pokazuje mi za każdym razem jak wiele z niego wyciągam.

Spełniam swoje marzenia, rozwijając umiejętności w digitalu, który poprzednio był dla mnie tak trudny. Bardzo dziekuję za pracę i wszystkie odpowiedzi z konstruktywną oceną, które mnie motywują i wspierają. Każdy filmik z podmalówką pozwala mi przeanalizować moje prace i zrobić je jeszcze lepsze i wykorzystac tą wiedzę w kolejnych rysunkach. Uczę się tak wiele i już widzę jak dużo się zmieniło.

Dziękuję za dodanie mi tego bodźca motywującego mnie do nauki. Najlepszy sposób nauki jaki mogłam znaleźć i to jeszcze po polsku! ❤️😍

Kursy z dobryart.pl są dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób które dopiero zaczynają przygodę z digital, lub po prostu z rysowaniem, jak również dla osób, mających już doświadczenie, które chcą pracować nad doskonaleniem swojej kreski. 

Są ciekawe, dobrze prowadzone pod kątem merytorycznym, oraz prosto tłumaczone. Filmiki nie są zbyt długie dzięki czemu można je zrealizować w jeden lub 2 wieczory.
Wzięłam udział w kursie Digital Painting Photoshop, gdzie Alicja opowiada jak doskonalić swój rysunek, na co zwracać uwagę. Ponadto na grupie, gdzie możemy wrzucać swoje prace daje komentarz, na co należy zwrócić jeszcze uwagę, aby nasze prace stawały się coraz lepsze 🙂

Moim zdaniem Alicja prowadzi fajnie lekcje, bardzo miło mnie zaskoczyło, że później wrzucała/ wrzuca komentarze w formie video na grupie. Tym bardziej doceniam czas jaki poświęciła na prowadzenie kursu 🙂

Oczywiście po wzięciu udziału w darmowym wyzwaniu digital painting, nie mogłam się oprzeć i zapisałam się do Pracowni Digital Painting. Tam mogę (dostęp jest bezterminowy) ćwiczyć przy wskazówkach Mileny rysowanie portretu, postaci, zwierząt.

Oprócz kursów płatnych jest też wiele wyzwań, gdzie Dziewczyny dzielą się swoją wiedzą i mobilizują do codziennej pracy.

Bardzo polecam kursy z https://www.dobryart.pl/ i chętnie będę dalej śledzić ich twórczość oraz kursy jakie udostępnią.

Kurs bardzo pomaga w nauce digitalu dzięki szerokiemu spectrum omawianych tematów.

Lekcje są jasne i przejrzyste, prowadząca wyjaśnia wszystko co robi oraz daje bardzo przydatne wskazówki.

Prace domowe pod koniec każdego modułu pozwalają utrwalić temat.

Dodatkowym plusem są nagrywane korekty oraz dostęp do grupy, gdzie pozostali kursanci mogą nawzajem się motywować i uczyć od siebie nawzajem.

Polecam każdemu niezdecydowanemu, idealny kurs dla początkujących!

Zrzut ekranu 2021-06-13 o 22.52.58

Aleksandra miloch

Ja też polecam z całego serca!! 

Jedyny tak rzetelny kurs online w języku polskim. Dawka wiedzy ogromna, a do tego pomoc i wsparcie 🥰

Bardzo polecam kurs. Jest wart każdej wydanej na niego złotówki. Dzięki Alicji przełamałam swoją niechęć do tabletu i powróciłam po latach do rysowania.

Każdy element kursu wart jest polecenia, a nagrywane przez Alicję korekty bezcenne.

Dziewczyny budują super społeczność, organizują motywujące wyzwania.

Prawdopodobnie kurs i powrót do artystycznego wyrażania siebie pomógł mi w zmaganiach z depresją.

Jeśli się jeszcze zastanawiasz, czy zainwestować, to postokroć polecam jako kopniak motywacyjny, tęczową tabletkę na smutki i szczyptę zdrowej  rywalizacji w społeczności.

O kursie digital-painting z DobryArt dowiedziałem się przypadkowo na grupie fejsbukowej. Zaciekawiony „zasięgnąłem języka” u źródła i okazało się, że stosunkowo niedługo później dołączyłem do niego.

Mam porównanie z innym, bo jak się przekonałem, nie liczy się tylko efektowne portfolio prowadzącego, ale PRZEDE WSZYSTKIM odpowiednie  podejście do kursanta i skuteczność przekazywania wiedzy. I tu wielki plus dla ekipy D.A. bo to jest to, o co mi chodziło.

Mogę w swoim tempie przerabiać lekcje, podpytać jak czegoś nie zrozumiem i mierzyć się z rozmaitymi  przygotowanymi tematami. Sam się zdziwiłem efektom, kiedy po skrupulatnym zrobieniu ćwiczenia, udało mi się stworzyć coś, co kiedyś wydawało się nieosiągalne…

Wielkie brawa dla ludzi z DobregoArtu, bo to naprawdę wielka sztuka, zrobić taki rozbudowany i dobrze przemyślany kurs (w moim przypadku 16-modułowy „Digital Painting w Photoshop”) ! Zdecydowanie polecam innym. 🙂

Zrzut ekranu 2021-06-13 o 23.01.38

Michał Garbaciak

Zapisy zamknięte

zapisy do kurs zamykają się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

kto będzie Cię uczył?

elf
alicja siemiatkowska

Kilka słów o mnie

Alicja siemiątkowska

Rysunkiem zarówno tradycyjnym jak i cyfrowym zajmuję się od lat. Mam doświadczenie z architekturą ze względu na ukończone studia i posiadam podstawy w modelowaniu 3D.
Oprócz nauki online miałam przyjemność prowadzić kursy stacjonarne z digital paintingu, obecnie czynnie działam w tej dziedzinie i jako freelancer zajmuję się grafiką komputerową i ilustracją, która jest moją wielką pasją.
Możesz na bieżąco obserwować co rysuję:

https://www.instagram.com/a.siemiatkowska/
https://www.artstation.com/asiemiatkowska
https://asiemiatkowska.com/

zobacz jak rysuję i czego mogę ciebie nauczyć

po dołączeniu do kursu w twoim życiu na dobre zagości:

1

twórczość

Zaczniesz tworzyć prace o jakich marzysz i realizować swój twórczy potencjał

2

wsparcie

Przez cały proces nauki pomagamy Ci i udzielamy indywidualnych porad na temat Twoich rysunków

3

rozwój

Małymi krokami i w swoim indywidualnym tempie wyrobisz nawyki wspierające Twój artystyczny rozwój

co jeszcze da Ci dołączenie do kursu?

Nauczysz się tworzyć realistyczne rysunki ze zdjęć i z własnych pomysłów od zupełnych podstaw

Poznasz podstawy concept art i nauczysz się rysować prace na podstawie własnych koncepcji

Zyskasz swobodę w rysowaniu dowolnego tematu jaki zapragniesz

zobisz wyraźne i widoczne postępy w krótkim czasie

Poznasz funkcje programu photoshop w uporządkowany, przystępny sposób

dzięki stałemu wsparciu prowadzącej masz gwarancję sukcesu

Czy jest inna droga?

nauka samodzielnie

Jest to bardzo czasochłonne i frustrujące. Trzeba wymyślać koło na nowo zamiast wyciągnąć rękę po wiedzę, która jest dostępna i iść dalej.

darmowe treści

Dużo ciekawych materiałów jest na Youtube – nie ma tam jednak pełnego i logicznego programu nauki ani kontaktuz prowadzącym i indywidualnych korekt.

jaka jest cena programu?

997

czy wierzysz, że..

twój rozwój jest wart inwestycji

dołączając do pełnego kursu zyskasz najwięcej – ułożony plan nauki, wsparcie prowadzących – wieloletnich artystów i gwarancję rozwoju.

co dokładnie znajduje się w kursie?

Moduł 1: Organizacja pracy

Moduł 2: Podstawy digital painting i Photoshop​

Moduł 3: Rysowanie zwierząt cz.1 - psy

W  tym module poznasz plan pracy na najbliższe tygodnie z kursem. 

Liczba lekcji: 5

Łączny czas trwania nagrań video: 9 minut

W tym module nauczysz się podstaw Photoshopa i Digital Painting. Dowiesz się jak pracować w Photoshopie i jakich funkcji używać, aby Twoje rysunki wyglądały dobrze. Dowiesz się jak pracować na warstwach i używać ich funkcji.Dowiesz się jak poprawnie nakładać i blendować kolory. Nie będziemy jednak uczyć się w teorii – narysujemy pierwsze rysunki związane z martwą naturą, dzięki czemu nauczysz się podstaw perspektywy, rysowania z proporcji oraz tworzenia palety kolorów.

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 31 minut

W tym module nauczysz się rysować psy. Dowiesz się jak rozumieć i rysować anatomię tych zwierząt. W tym celu najpierw zrobimy szkice różnych psów, a następnie narysujemy realistyczny portret psa. Dowiesz się jak rysować realistyczną sierść i inne detale istotne dla efektu końcowego pracy. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 18 minut 

Moduł 4: Rysowanie zwierząt cz. 2 - koty

Moduł 5: Rysowanie zwierząt cz.3 - dzikie zwierzęta

Moduł 6: Rysowanie pejzażu

W tym module nauczysz się rysować kota. Przejdziemy przez szkice różnych przykładów, aby nauczyć się anatomii i cech charakterystycznych. Następnie narysujemy fotorealistyczny portret kota. Stworzymy paletę kolorów, przećwiczymy kolejny rodzaj sierści i inne charakterystyczne dla tych zwierząt detale. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań

W tym module nauczysz się rysować zwierzęta dzikie. Zrobimy szkice studialne, aby zrozumieć anatomię, a następnie wykonamy realistyczny rysunek. Oprócz charakterystycznych detali, w tym module zajmiemy się również bardziej złożonym otoczeniem.

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 28 minut

W tym module poznasz podstawy rysowania pejzażu. Omówimy różne kompozycje, oświetlenie i kolory. Nauczysz się rysować ze zdjęć różne rodzaje krajobrazów ze zdjęć: pustynię, krajobraz górski, niebo, drzewa i inną roślinność, jezioro i odbicia w wodzie. Poznasz metody na realistyczne rysowanie oraz dowiesz się jak zinterpretować elementy natury, aby Twoje rysunki były atrakcyjne.

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 51 minut

Moduł 7: Podstawy Photobashing

Moduł 8: Podstawy ilustracji - Magiczny Las

Moduł 9: Podstawy portretu​

W tym module wejdziemy w bardziej zaawansowane techniki tworzenia środowisk i lokacji. Nauczysz się stosować jedną z najbardziej pomocnych technik stosowanych przez Concept Artystów jaką jest photobashing. W tym celu wykonamy ilustrację, która nie będzie przerysowanym zdjęciem, ale autorskim pomysłem. 

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań

W tym module rozwiniesz umiejętności poznane w poprzednich modułach i stworzymy kolejną ilustrację na podstawie koncepcji wymyślonej na szkicu. Utrwalimy etapy tworzenia takiej ilustracji, dobór właściwych referencji oraz metodę zaplanowania kompozycji dzięki której nasza praca będzie udana.

Liczba lekcji: 9
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 55 minut

W tym module nauczysz się rysować portret ze zdjęcia. Omówimy proporcje i anatomię twarzy oraz nauczysz się je dokładnie przenosić. Porozmawiamy też o oświetleniu, detalach takich jak oczy, nos i usta oraz jak rysować fakturę i kolor skóry oraz włosów.

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 33 minuty

Moduł 10: Portret stylizowany

Moduł 11: Postać

Moduł 12: Bestia

W tym module nauczysz się rysować portret stylizowany na bazie Twojej własnej koncepcji, a nie taki przerysowany ze zdjęcia. Porozmawiamy o budowaniu kompozycji i klimatu pracy. 

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny

W tym module nauczysz się tworzyć ilustrację, której głównym tematem jest postać (bez studiowania latami anatomii i postaci sztalugowej).

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 02 minuty

W tym module nauczysz się tworzyć ilustrację, której tematem jest fantastyczna bestia zaprojektowana na bazie własnego pomysłu i zbioru inspiracji.

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 34 minuty

Moduł 13: Ilustracja: Górska Wyprawa​

Moduł 14: architektura

Moduł 15: ruiny

W tym module rozwiniesz swoją umiejętność tworzenia ilustracji i narracji w tworzonej pracy.

Liczba lekcji: 7
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godzina 02 minuty

LW tym module nauczysz się się podstaw rysowania architektury i stworzysz ilustrację w charakterze fantasy.

Liczba lekcji: 6
Łączny czas trwania nagrań video: 2 godziny 16 minut

W tym module stworzysz ilustrację z ruinami architektury. 

Liczba lekcji: 4
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 19 minut

BONUS: Moduł 16: Wstęp do 3D

W tym module wejdziemy w podstawy modelowania 3D w darmowym programie Blender. Jest to umiejętność będąca podstawą pracy dla wielu ilustratorów i Concept Artystów.

Liczba lekcji: 5
Łączny czas trwania nagrań video: 1 godzina 42 minuty

Jak wygląda nauka ze mną?

LEKCJE VIDEO

Lekcje są nagrane w tempie rzeczywistym (bez przyspieszenia) dzięki czemu możesz swobodnie obserwować ruchy prowadzącego i powtarzać je na swojej pracy. Wszystkie lekcje są umieszczone na dedykowanej platformie edukacyjnej. Regularnie pojawiają się też nowe lekcje.

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu.

WSPARCIE I KOREKTY

Przez cały proces nauki masz bezpośredni kontakt ze mną. Sprawdzam Twoje rysuki, odpowiadam na pytania i podpowiadam co możesz poprawić, aby Twoje rysunki były lepsze.

SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTÓW

W moim kursie biorą udział inne osoby takie Ty – ambitne, z celami i marzeniami. Udział w kursie to wspaniały sposób na poznanie inspirujących osób.

Milena, a co jeśli mi się nie spodoba? Boję się zainwestować takiej sumy pieniędzy...

pokochaj kurs albo zwrócę ci pieniądze

Przygotowałam materiały tak, aby dały 10 razy więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres pracownia@dobryart.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. 
Moim celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program ułatwi Ci naukę rysunku i umożliwi Ci realizowanie swoich wizji. Gdy Ty wygrywasz, ja mam olbrzymią radość i referencje. Zależy mi na Twoim sukcesie.

często zadawane pytania

Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów.

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.  Otrzymasz dostęp nagrań video, materiałów, tajnej grupy i innych rzeczy. Możesz go jednak przejść szybciej… lub wolniej.

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot i zrezygnować z kursu. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na pracownia@dobryart.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Lekcje Demo to nagrania w tempie 1:1, czyli w takim samym tempie w jakim rysowałam, bez przyspieszenia nagrania. Lekcje Timelapse to nagrania z przyspieszonym tempem rysowania. Problemem przez który większość osób nie jest w stanie się nauczyć rysować z innych materiałów są lekcje w przyspieszonym tempie, przez co osoba początkująca nie jest w stanie zaobserwować wielu rzeczy wykonywanych przez artystę. W tym kursie proporcja jest taka, aby większość lekcji na początku modułu praca była wykonywana w tempie rzeczywistym 1:1, a późniejsze zagadnienia są skrócone do wersji przyspieszonej, aby nie marnować Twojego czasu przez powtarzanie tych samych zagadnień i uczyć Cię samodzielności.

Napisz wiadomość na adres pracownia@dobryart.pl

Tak. Będę Cię prowadzić przez cały kurs i sprawdzać Twoje postępy na grupie wspólnej nauki. 

Wciąż masz pytania?

Copyright © DobryArt.pl 2023. All Rights Reserved