jak wybrać odpowiedni kurs dla siebie?

Nasze kursy dzielą się na:

Są to kompleksowe programy online, których przerobienie zajmie Ci około pół roku, jeśli będziesz przerabiać kurs bardzo systematycznie. W kursie są dziesiątki godzin materiału video.

Ich tematyka jest bardzo obszerna, a celem jest pełna transformacja Ciebie, jako osoby, która nie jest obeznana z danym tematem do świadomego artysty, który zyskuje profesjonalne umiejętności w danym obszarze.

To jedyne kursy, w których otrzymujesz w pakiecie kontakt z osobą prowadzącą kurs, możliwość zadawania pytań i otrzymania korekty.

Zapisy do tych kursów prowadzimy tylko dwa razy w roku.

Są to krótsze i zajmujące mniej czasu programy, skupione na szybkim efekcie w danym obszarze. W kursie jest od kilku do kilkunastu godzin materiału video.

Ich tematyka jest skupiona wokół jednego zagadnienia, a celem jest ekspresowe podniesienie swoich kompetencji i przyswojenie przez Ciebie umiejętności w tym danym obszarze.

Czas potrzebny na przerobienie kursów tematycznych to zwykle około miesiąc czasu systematycznego przerabiania lekcji.

Te kursy są dostępne w stałej sprzedaży. 

Są to bardzo krótkie kursy, pigułki wiedzy oraz umiejętności, które wprowadzają w konkretny temat. W mini-kursie jest od 40 minut do 3 godzin materiału video.

Ich tematyka jest skupiona na stworzeniu konkretnego rysunku. Mini-kursy zawierają zaledwie kilka lekcji  i da się je przerobić w jeden dzień (lub w kilka dni, dzieląc materiał na krótsze odcinki).

Te kursy są dostępne w stałej sprzedaży. 

wybierz pełny kurs ze wsparciem dla siebie

Zacznj uczyć się

Digital painting

Procreate od podstaw

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy programu Procreate i digital painting. Jest to droga od osoby, która nie potrafi rysować do samodzielnego artysty cyfrowego. 

Digital Painting w Photoshop

Ten program przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia rysunków w Photoshop. Poznasz narzędzia dzięki, którym stworzysz wymarzone prace ze zdjęć i według własnych pomysłów.

a może...

rysunek ołówkiem

Rysowanie architektury od podstaw

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy rysunku architektonicznego. Nauczysz się jak rysować architekturę i kadry miejskie zaczynając od podstaw perspektywy poprzez bardziej zaawansowane techniki i zagadnienia.

PODSTAWY RYSUNKU OŁÓWKIEM

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy rysunku. Nauczysz się jak rysować perspektywy, bryły, martwą naturę, zieleń, portret, zwierzęta, pojazdy i postacie. Po ukończeniu kursu będziesz znać techniki tworzenia podrysu i cieniowania ołówkiem.

a może...

malarstwo tradycyjne

malarstwo w zgodzie z naturą

Pierwszy w Polsce kurs na temat tworzenia profesjonalnej jakości materiałów plastycznych z roślin i minerałów. Odkryj piękno naturalnych kolorów i twórz nimi swoją wyjątkową historię.

wybierz kurs tematyczny dla siebie

Zacznj uczyć się

Digital painting

Zacznij rysować w photoshop

Ten program w 5 tygodni przeprowadzi Cię przez podstawy Digital Painting i funkcje programu Photoshop potrzebne do rysowania. Dzięki przerobieniu go masz gwarantowany dobry start i pewność, że nie ominiesz podstaw.

kurs portretu w digital painting

Ten program w 5 tygodni przeprowadzi Cię przez proces tworzenia portretów. Przystępując do kursu warto jest mieć już opanowane podstawy digital painting i pracy w programie, w kursie nie jest tłumaczona obsługa programów graficznych.

wybierz mini-kurs dla siebie

Zacznj uczyć się

Digital painting

ZACZNIJ RYSOWAĆ W PROCREATE

Ten mini-kurs pomoże Ci zacząć tworzyć rysunki w Procreate. Poznasz podstawowe narzędzia i funkcje potrzebne do tworzenia prac. Po przerobieniu kursu będziesz swobodnie tworzyć proste rysunki w Procreate.

stwórz portret w procreate w 5dni

Ten mini-kurs pomoże Ci zacząć rysować portrety w Procreate. Poznasz metodę na stworzenie portretu ze zdjęcia przechodząć przez proces tworzenia podrysu oraz renderowania rysunku do realizmu.

OCZY I USTA W PHOTOSHOP

W tym mini-kursie nauczysz się rysować oczy i usta zgodnie z zasadami anatomii i w dobrych proporcjach. Nauczysz się funkcji Photoshop potrzebnych do realistycznego wykończenia rysunków.

W tym mini-kursie nauczysz się tworzyć pejzaże w Photoshop. Przez 5 dni pokażę Ci moje techniki i przydatne funkcje. Dostaniesz ode mnie również komplet pędzli.

a może...

rysunek ołówkiem

PODSTAWY PERSPEKTYWY

W tym mini-kursie poznasz podstawy perspektywy. Nauczysz się zasad perspektywy jednozbiegowej i dwuzbiegowej, a następnie konstruować elipsy, walce i sześciany. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie tworzyć prace zgodne z zasadami perspektywy.

BAZYLIKA MARIACKA W KRAKOWIE

W tym mini-kursie nauczysz się rysować malowniczy kadr miejski z Krakowa. Dzięki przerobieniu kursu stworzysz rysunek, który będzie zgodny z zasadami perspektywy. Poznasz detale architektoniczne wieży i kamienic.

realistyczne oczy ołówkiem

W tym mini-kursie nauczysz się rysować realistyczne oczy ołówkiem. Dowiesz się jak przenieść podrys ze zdjęcia, aby miał idealne proporcje, a następnie przejdziesz przez techniki realistycznego cieniowania oczu i skóry.

a może...

chcesz rozwijać się wszechstronnie?

Wybierz pracownię

Pracownia to inspirująca przestrzeń online, w której wspólnie rozwijamy się i wspieramy. 

Dzięki realizowaniu zadań na każdy tydzień i cyklicznym spotkaniom online małymi krokami wyrobisz dobre nawyki.

Celem istnienia Pracowni jest spełnianie Twoich twórczych marzeń i realizowanie indywidulnych, artystycznych wizji, ale w oparciu o konkretne rezultaty.

Jeśli marzysz o tym, aby zostać artystką lub artystą na poważnie to jest to miejsce stworzone z myślą o Tobie.

Copyright © DobryArt.pl 2021. All Rights Reserved