wybierz pełny kurs ze wsparciem dla siebie

Zacznj uczyć się

Digital painting

Procreate od podstaw

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy programu Procreate i digital painting. Jest to droga od osoby, która nie potrafi rysować do samodzielnego artysty cyfrowego. 

Digital Painting w Photoshop

Ten program przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia rysunków w Photoshop. Poznasz narzędzia dzięki, którym stworzysz wymarzone prace ze zdjęć i według własnych pomysłów.

pracownia digital painting

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez zagadnienia od portretu, przez postacie, zwierzęta, światłocień, kolor i kompozycję aż do pejzażu i tworzenia ilustracji na bazie własnych koncepcji.

a może...

rysunek ołówkiem

Rysowanie architektury od podstaw

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy rysunku architektonicznego. Nauczysz się jak rysować architekturę i kadry miejskie zaczynając od podstaw perspektywy poprzez bardziej zaawansowane techniki i zagadnienia.

PODSTAWY RYSUNKU OŁÓWKIEM

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy rysunku. Nauczysz się jak rysować perspektywy, bryły, martwą naturę, zieleń, portret, zwierzęta, pojazdy i postacie. Po ukończeniu kursu będziesz znać techniki tworzenia podrysu i cieniowania ołówkiem.

a może...

malarstwo tradycyjne

malarstwo w zgodzie z naturą

Pierwszy w Polsce kurs na temat tworzenia profesjonalnej jakości materiałów plastycznych z roślin i minerałów. Odkryj piękno naturalnych kolorów i twórz nimi swoją wyjątkową historię.

akwarele od podstaw

Kurs, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez narzędzia oraz szereg ćwiczeń dzięki którym poznasz techniki, a następnie nauczysz się malować tematy takie jak natura, pejzaż, kwiaty, jedzenie, zwierzęta, portrety.

wybierz kurs ekspresowy dla siebie

Zacznj uczyć się

Digital painting

Zacznij rysować w photoshop

Ten program w 5 tygodni przeprowadzi Cię przez podstawy Digital Painting i funkcje programu Photoshop potrzebne do rysowania. Dzięki przerobieniu go masz gwarantowany dobry start i pewność, że nie ominiesz podstaw.

wybierz mini-kurs dla siebie

Zacznj uczyć się

Digital painting

ZACZNIJ RYSOWAĆ W PROCREATE

Ten mini-kurs pomoże Ci zacząć tworzyć rysunki w Procreate. Poznasz podstawowe narzędzia i funkcje potrzebne do tworzenia prac. Po przerobieniu kursu będziesz swobodnie tworzyć proste rysunki w Procreate.

OCZY I USTA W PHOTOSHOP

W tym mini-kursie nauczysz się rysować oczy i usta zgodnie z zasadami anatomii i w dobrych proporcjach. Nauczysz się funkcji Photoshop potrzebnych do realistycznego wykończenia rysunków.

W tym mini-kursie nauczysz się tworzyć pejzaże w Photoshop. Przez 5 dni pokażę Ci moje techniki i przydatne funkcje. Dostaniesz ode mnie również komplet pędzli.

a może...

rysunek ołówkiem

PODSTAWY PERSPEKTYWY

W tym mini-kursie poznasz podstawy perspektywy. Nauczysz się zasad perspektywy jednozbiegowej i dwuzbiegowej, a następnie konstruować elipsy, walce i sześciany. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie tworzyć prace zgodne z zasadami perspektywy.

realistyczne oczy ołówkiem

W tym mini-kursie nauczysz się rysować realistyczne oczy ołówkiem. Dowiesz się jak przenieść podrys ze zdjęcia, aby miał idealne proporcje, a następnie przejdziesz przez techniki realistycznego cieniowania oczu i skóry.

Copyright © DobryArt.pl 2022. All Rights Reserved