wybierz mini-kurs dla siebie

Zacznj uczyć się

Digital painting

ZACZNIJ RYSOWAĆ W PROCREATE

Ten mini-kurs pomoże Ci zacząć tworzyć rysunki w Procreate. Poznasz podstawowe narzędzia i funkcje potrzebne do tworzenia prac. Po przerobieniu kursu będziesz swobodnie tworzyć proste rysunki w Procreate.

OCZY I USTA W PHOTOSHOP

W tym mini-kursie nauczysz się rysować oczy i usta zgodnie z zasadami anatomii i w dobrych proporcjach. Nauczysz się funkcji Photoshop potrzebnych do realistycznego wykończenia rysunków.

W tym mini-kursie nauczysz się tworzyć pejzaże w Photoshop. Przez 5 dni pokażę Ci moje techniki i przydatne funkcje. Dostaniesz ode mnie również komplet pędzli.

a może...

rysunek ołówkiem

PODSTAWY PERSPEKTYWY

W tym mini-kursie poznasz podstawy perspektywy. Nauczysz się zasad perspektywy jednozbiegowej i dwuzbiegowej, a następnie konstruować elipsy, walce i sześciany. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie tworzyć prace zgodne z zasadami perspektywy.

realistyczne oczy ołówkiem

W tym mini-kursie nauczysz się rysować realistyczne oczy ołówkiem. Dowiesz się jak przenieść podrys ze zdjęcia, aby miał idealne proporcje, a następnie przejdziesz przez techniki realistycznego cieniowania oczu i skóry.

przeczytaj zanim kupisz

masz pytania?

Copyright © DobryArt.pl 2023. All Rights Reserved