wybierz pełny kurs ze wsparciem

Zacznj uczyć się

Digital painting

Procreate od podstaw

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy programu Procreate i digital painting. Jest to droga od osoby, która nie potrafi rysować do samodzielnego artysty cyfrowego. 

Digital Painting w Photoshop

Ten program przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia rysunków w Photoshop. Poznasz narzędzia dzięki, którym stworzysz wymarzone prace ze zdjęć i według własnych pomysłów.

a może...

rysunek ołówkiem

Rysowanie architektury od podstaw

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy rysunku architektonicznego. Nauczysz się jak rysować architekturę i kadry miejskie zaczynając od podstaw perspektywy poprzez bardziej zaawansowane techniki i zagadnienia.

PODSTAWY RYSUNKU OŁÓWKIEM

Ten program przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy rysunku. Nauczysz się jak rysować perspektywy, bryły, martwą naturę, zieleń, portret, zwierzęta, pojazdy i postacie. Po ukończeniu kursu będziesz znać techniki tworzenia podrysu i cieniowania ołówkiem.

mini-kursy

Zacznj uczyć się

Digital painting

ZACZNIJ RYSOWAĆ W PROCREATE

Ten mini-kurs pomoże Ci zacząć tworzyć rysunki w Procreate. Poznasz podstawowe narzędzia i funkcje potrzebne do tworzenia prac. Po przerobieniu kursu będziesz swobodnie tworzyć proste rysunki w Procreate.

PORTRET W PROCREATE

Ten mini-kurs pomoże Ci zacząć rysować portrety w Procreate. Poznasz metodę na stworzenie portretu ze zdjęcia przechodząć przez proces tworzenia podrysu oraz renderowania rysunku do realizmu.

OCZY I USTA W PHOTOSHOP

W tym mini-kursie nauczysz się rysować oczy i usta zgodnie z zasadami anatomii i w dobrych proporcjach. Nauczysz się funkcji Photoshop potrzebnych do realistycznego wykończenia rysunków.

W tym mini-kursie nauczysz się tworzyć portret kota od pierwszej do ostatniej kreski. Poznasz metody tworzenia proporcjonalnego podrysu oraz realistycznego renderowania sierści.

a może...

rysunek ołówkiem

PODSTAWY PERSPEKTYWY

W tym mini-kursie poznasz podstawy perspektywy. Nauczysz się zasad perspektywy jednozbiegowej i dwuzbiegowej, a następnie konstruować elipsy, walce i sześciany. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie tworzyć prace zgodne z zasadami perspektywy.

BAZYLIKA MARIACKA W KRAKOWIE

W tym mini-kursie nauczysz się rysować malowniczy kadr miejski z Krakowa. Dzięki przerobieniu kursu stworzysz rysunek, który będzie zgodny z zasadami perspektywy. Poznasz detale architektoniczne wieży i kamienic.

realistyczne oczy ołówkiem

W tym mini-kursie nauczysz się rysować realistyczne oczy ołówkiem. Dowiesz się jak przenieść podrys ze zdjęcia, aby miał idealne proporcje, a następnie przejdziesz przez techniki realistycznego cieniowania oczu i skóry.

a może...

chcesz rozwijać się wszechstronnie?

Wybierz pracownię

Pracownia to inspirująca przestrzeń online, w której wspólnie rozwijamy się i wspieramy. 

Dzięki realizowaniu zadań na każdy tydzień i cyklicznym spotkaniom online małymi krokami wyrobisz dobre nawyki.

Celem istnienia Pracowni jest spełnianie Twoich twórczych marzeń i realizowanie indywidulnych, artystycznych wizji, ale w oparciu o konkretne rezultaty.

Jeśli marzysz o tym, aby zostać artystką lub artystą na poważnie to jest to miejsce stworzone z myślą o Tobie.

Copyright © DobryArt.pl 2021. All Rights Reserved