o nas

Milena Grzegorzewska

Mam na imię Milena, jestem artystką oraz właścicielką Pracowni Dobry Art. Z wykształcenia jestem architektem (dyplom obroniłam na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w 2019 roku). Później studiowałam Doradztwo filozoficzne i coaching na Uniwersytecie Śląskim, aby jeszcze lepiej wspierać rozwój osób uczących się rysować. Prowadzę kurs Procreate od Podstaw oraz Rysowanie ołówkiem dla początkujących. Jestem współautorką kursu Rysowanie architektury od Podstaw.

Zajmuję się rysowaniem całe życie, a od 2013 roku uczę rysować innych. Od 2016 roku prowadzę swoją szkołę rysunku, Uważam, że rysować może nauczyć się każdy jesli ma do dyspozycji odpowiednie metody i właściwą postawę. To właśnie przekazuję w moich kursach. 

Jeśli chcesz umieć rysować – świetnie Cię tu widzieć – zacznij przygodę z naszymi kursami i trzymaj się mocno, bo Twoje marzenie już się spełnia 😉

Więcej o mnie: https://www.miarysuje.pl/

Prowadzący w Pracowni Dobry Art

Tymoteusz Sapa

Prowadzi zajęcia dla przyszłych architektów i architektów wnętrz. 

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Pracuje w biurze architektonicznym Medusa Group. Praktykował w amsterdamskim biurze architektonicznym ANA architecten oraz gliwickim ARCA. Autor i współautor wielu projektów konkursowych. Od szesnastego roku życia związany z rysunkiem. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa w szkole rysunku Dobry Art. Zdobytą wiedzę i umiejętności w zakresie rysunku i architektury przekłada na tworzenie wizualizacji architektonicznych w takich programach jak Sketchup + V-ray oraz 3ds Max + Corona. 

Więcej o Tymoteuszu: http://www.tymoteuszsapa.com/

Klaudia Lata

Prowadzi zajęcia dla ASP i hobbystów.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W 2017 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom w pracowni malarstwa prof. dr hab. I. Walczaka, dyplom dodatkowy uzyskała z rysunku w pracowni prof. dr hab. J. Karbowniczka. Podstawę jej twórczości można by opisać jako studium niewiedzy. Stale podnoszone wątpliwości, pytania bez bezpośrednich odpowiedzi czy uwięzienie w schematycznej rzeczywistości – jednym słowem – bezsilność – są jednocześnie motywem i motorem jej twórczości. Lata porusza temat człowieka w odniesieniu do jego sfery biologicznej i duchowej oraz otaczającej go przestrzeni penetrując najbardziej skrajne jej aspekty. Cały kontekst prac artystki tworzy pewnego rodzaju konieczność medytacji nad naszą rzeczywistością.

Alicja Siemiątkowska

Prowadzi zajęcia z grafiki cyfrowej i Digital Painting 

Rysunkiem zarówno tradycyjnym jak i cyfrowym zajmuje się od lat. Ma doświadczenie z architekturą ze względu na ukończone studia. Jest Absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. 

Ma doświadczenie w modelowaniu 3D. 

Poza uczeniem innych, obecnie jako freelancer zajmuje się grafiką komputerową i ilustracją, która jest jej wielką pasją.

Więcej informacji o Alicji
https://www.artstation.com/asiemiatkowska
https://asiemiatkowska.com/