o nas

Milena Grzegorzewska

Mam na imię Milena, jestem artystką oraz właścicielką Pracowni Dobry Art. Z wykształcenia jestem architektem (dyplom obroniłam na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w 2019 roku). Obecnie studiuję Doradztwo filozoficzne i coaching na Uniwersytecie Śląskim, aby jeszcze lepiej wspierać rozwój osób uczących się rysować. Prowadzę zajęcia dla grup architektura, architektura wnętrz i hobby oraz kurs online Digital Painting w Procreate.

Zajmuję się rysowaniem całe życie, a od 2013 roku uczę rysować innych. Od 2016 roku prowadzę swoją szkołę rysunku, Uważam, że rysować może nauczyć się każdy jesli ma do dyspozycji odpowiednie metody i właściwą postawę. To staram się przekazywać moich kursach. 

Jeśli chcesz umieć rysować – świetnie Cię tu widzieć – zacznij przygodę z naszymi kursami i trzymaj się mocno, bo Twoje marzenie już się spełnia 😉

Więcej o mnie: https://www.miarysuje.pl/

Prowadzący w Pracowni Dobry Art

Tymoteusz Sapa

Prowadzi zajęcia dla przyszłych architektów i architektów wnętrz. 

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Pracuje w biurze architektonicznym Medusa Group. Praktykował w amsterdamskim biurze architektonicznym ANA architecten oraz gliwickim ARCA. Autor i współautor wielu projektów konkursowych. Od szesnastego roku życia związany z rysunkiem. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa w szkole rysunku Dobry Art. Zdobytą wiedzę i umiejętności w zakresie rysunku i architektury przekłada na tworzenie wizualizacji architektonicznych w takich programach jak Sketchup + V-ray oraz 3ds Max + Corona. 

Więcej o Tymoteuszu: http://www.tymoteuszsapa.com/

Klaudia Lata

Prowadzi zajęcia dla ASP i hobbystów.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W 2017 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom w pracowni malarstwa prof. dr hab. I. Walczaka, dyplom dodatkowy uzyskała z rysunku w pracowni prof. dr hab. J. Karbowniczka. Podstawę jej twórczości można by opisać jako studium niewiedzy. Stale podnoszone wątpliwości, pytania bez bezpośrednich odpowiedzi czy uwięzienie w schematycznej rzeczywistości – jednym słowem – bezsilność – są jednocześnie motywem i motorem jej twórczości. Lata porusza temat człowieka w odniesieniu do jego sfery biologicznej i duchowej oraz otaczającej go przestrzeni penetrując najbardziej skrajne jej aspekty. Cały kontekst prac artystki tworzy pewnego rodzaju konieczność medytacji nad naszą rzeczywistością.

Alicja Siemiątkowska

Prowadzi zajęcia z grafiki cyfrowej i Digital Painting 

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Więcej o Alicji: https://www.artstation.com/asiemiatkowska