5 dniowe wyzwanie z pejzażem w Digital Painting

5-dniowe darmowe wyzwanie
pejzaże w photoshop

pomogę ci wystartować z tworzeniem pejzaży w photoshop

kto poprowadzi wyzwanie?

kurs digital painting
alicja siemiatkowska

Kilka słów o mnie

Alicja Siemiątkowska

Rysunkiem zarówno tradycyjnym jak i cyfrowym zajmuję się od lat. Mam doświadczenie z architekturą ze względu na ukończone studia i posiadam podstawy w modelowaniu 3D.
Oprócz nauki online miałam przyjemność prowadzić kursy stacjonarne z digital paintingu, obecnie czynnie działam w tej dziedzinie i jako freelancer zajmuję się grafiką komputerową i ilustracją, która jest moją wielką pasją.
Możesz na bieżąco obserwować co rysuję:

https://www.instagram.com/a.siemiatkowska/
https://www.artstation.com/asiemiatkowska
https://asiemiatkowska.com/

co osiągniesz dzięki uczestnictwie w wyzwaniu?

przez 5 dni będziesz otrzymywać ode mnie krótkie lekcje video wraz z zadaniem do wykonania. UCZESTNICTWO W LEKCJACH pomoże Ci zacząć rysować pejzaże w photoshop. dostaniesz ode mnie też komplet pędzli.

w wyzwaniu poruszYmy zagadnienia związane z tworzeniem pejzaży w digital painting za pomocą programu photoshop.

WSZYSTKIE FUNKCJE I ZAGADNIENIA OMÓWIMY W OPARCIU O PRAKTYKĘ i stworzymy razem 3 prace.

poza dostępem do lekcji na platformie, otrzymasz dostęp do grupy na facebook, gdzie będziesz mieć bezpośredni kontakt ze mną. MOŻESZ ZADAWAĆ SWOJE PYTANIA i chwalić się postępami.

DOSTĘP DO LEKCJI Z WYZWANIA OTRZYMASZ DO 19.06.2021, WIĘC OGRANICZENIE CZASOWE TO DODATKOWA MOTYWACJA ABY ROBIĆ LEKCJE NA BIEŻĄCO.

jaka jest cena?

79

jak będzie wyglądało wyzwanie?

codziennie LEKCJE VIDEO

Lekcje są nagrane w tempie rzeczywistym (bez przyspieszenia) dzięki czemu możesz swobodnie obserwować ruchy prowadzącej i powtarzać je na swojej pracy. Wszystkie lekcje są umieszczone na dedykowanej platformie edukacyjnej. Masz do nich dostęp do 19.06.2021

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu.

dostęp do grupy

Przez czas trwania wyzwania możesz wstawiać na grupę swoje rysunki związane z wyzwaniem lub zadawać pytania. Dostęp do grupy jest nieograniczony czasowo.

darmowe pędzle

Otrzymasz ode mnie komplet pędzli idealnych do rysowania pejzaży. Dzięki ich użyciu, łatwiej będzie Ci osiągnąć zadowalające rezultaty.

Copyright © DobryArt.pl 2024. All Rights Reserved