dołącz do pracowni digital painting i zostań ilustratorem

a może...

chcesz rozwijać się i pracować jako digital artist?

Wybierz pracownię digital painting

Pracownia digital painting to inspirująca przestrzeń online, w której wspólnie rozwijamy się i wspieramy. 

Dzięki realizowaniu zadań na każdy tydzień, małymi krokami wyrobisz dobre nawyki i profesjonalne umiejętności.

Celem istnienia Pracowni Digital Painting jest spełnianie Twoich twórczych marzeń i realizowanie indywidualnych, artystycznych wizji, ale w oparciu o konkretne rezultaty.

Jeśli marzysz o tym, aby zostać artystką lub artystą cyfrowym na poważnie to jest to miejsce stworzone z myślą o Tobie.

 

najpierw poznaj opinie o naszych kursach i dowiedz się co możesz osiągnąć

pomogę Ci spełnić artystyczne marzenia

Co myślę na temat kursu? Uważam, że to najlepsze co mi się trafiło. Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogę brać w nim udział. 

Jest bardzo dobrze prowadzony merytorycznie, wszystko jest zrozumiałe i nawet opcje które są w Procreate są super omówione-o niektórych opcjach nie miałam wcześniej pojęcia albo nie wiedziałam jak ich użyć. 

Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, ja osobiście myślałam, że wiem już praktycznie wszystko, a dzięki rysowaniu krok po kroku z filmikami przekonałam się gdzie robię błędy albo co jeszcze mogę dodać w rysunku żeby uzyskać jeszcze lepszy efekt. 

Po raptem kilku rysunkach już czuje i widzę ogromną różnicę w swoich pracach a jeszcze wiele prac do wykonania przede mną.

Są bardziej przemyślane, dopracowane i pracuje nad swoim własnym stylem a co najważniejsze mogę uzyskać feedback od osoby prowadzącej kurs dzięki czemu zwraca to moją uwagę na to co robie dobrze a nad czym mogę popracować, jest to nieoceniona pomoc w nauce😊

bardzo polecam każdemu spróbować takiego kursu 😊

Zrzut ekranu 2021-01-23 o 17.33.09

Julia chomontowska o procreate od podstaw

Kurs jest świetny, polecam go każdemu kto ma iPad z Apple Pencil i chciałby w końcu wykorzystać jego potencjał. To także świetna inwestycja jeśli planujecie rozpocząć studia na kierunku graficznym lub już je zaczęliście i czujecie frustrację, bo brakuje Wam podstaw z digital paintingu.
Osobiście mam wrażenie, że już po 2 miesiącach kursu rysowałam znacznie lepiej niż po roku nauki na studiach na kierunku grafika (jednak zwracam uwagę, że na studiach to wygląda tak, że dostaje się temat i trzeba sobie jakoś samemu poradzić). Tutaj rysowanie wszystkiego jest wyjaśnione krok po kroku więc jeśli nie masz dużego doświadczenia to docenisz tą wiedzę.

Jakie są moim zdaniem najlepsze elementy kursu, które go wyróżniają na tle innych?
– kompleksowe, szczegółowe indywidualne korekty on-line. Dzięki nim od razu można poprawić błędy i każda praca jest coraz lepsza. Milena wkłada w to całe serce, jej feedback jest zawsze budujący i ma się chęć doskonalenia swojego warsztatu ❤️ Nic tak nie motywuje jak to, że sami widzimy swoje postępy
– dobrze dobrana aplikacja – Procreate to świetny program, za który płaci się raz i można rysować do woli. Jeśli ktoś zraził się do rysowania na Ipadzie przez Photoshopa, to polecam spróbować
– wsparcie świetnej grupy na Fecebooku, gdzie publikujemy prace i wzajemnie się wspieramy w tworzeniu. Podsumowując, gorąco polecam 🙂

Zrzut ekranu 2021-01-23 o 17.31.54

Kamila Tatara o procreate od podstaw

Długo szukałam kursu digital painting , w końcu znalazłam szkołę Dobry art. Kurs digital painting w Procreate dał mi możliwość rozwinięcia swojej pasji. Indywidualne podejście , wysoki poziom – to tylko niektóre z zalet tej szkoły.

Zrzut ekranu 2021-01-23 o 22.49.15

Basia pietrynek o procreate od podstaw

Najlepszy kurs jaki widziałem 🤩, pod okiem precyzyjnej, zaangażowanej osoby z pasją, która zauważy każdy szczegół👁 jest motorem napędowym i motywacją ❤️, jak bym miał jeszcze raz wybierać kurs programu Procreate bez zastanowienia wybrałbym właśnie ten kurs 👍

13315709_1745186295763925_6285893902860099972_n

Kamil Steć o procreate od podstaw

Fajnie pomyślany i zrealizowany kurs. Podział na moduły i lekcje przemyślany pod kątem procesu nauki, nieocenione dla mnie jest rysowanie krok po kroku z Mileną, dodatkowo prace domowe do samodzielnego przećwiczenia materiału mobilizują i dają satysfakcję.
Grupa na fb, ciągły kontakt z Mileną, porady i pomoc podczas rysownia oraz korekta, którą dostajemy w formie filmu z omówieniem każdej naszej pracy są nieocenioną pomocą w procesie nauki. Cieszę się ogromnie, że zdecydowałam się na zakup tego kursu. Dzięki Mili za jego stworzenie 😘

Zrzut ekranu 2021-01-23 o 22.51.18

Monika Oracz o procreate od podstaw

Kurs jest idealny dla mnie! Dostęp zdalny, możliwość pracowania w dowolnym dla siebie czasie i miejscu! Filmiki instruktażowe bardzo dobrze wprowadzają w tematykę, sposób rysowania w Procreate. Stały kontakt z Mileną, korekty będące przekazywane jako video, gdzie wskazuje na materiale co można lub co należy poprawić, plus opis i na filmiku i w mailu są bardzo pomocne w dalszej nauce. Powoduje to, że kurs jest mega zindywidualizowany mimo iż uczymy się na tych samych pracach. No i zawsze wskazuje pozytywy!!! Już się zastanawiam jak to będzie jak minie te pół roku i nie będzie komu odsyłać prac do korekty 🙊🙉🙈 No i możliwość skonsultowania rzeczy spoza kursu!!! Jestem mega zadowolona że podjęłam się Tego wyzwania 🙂

Zrzut ekranu 2021-01-23 o 17.40.58

Agata Warwas o procreate od podstaw

Zapisy zamknięte

zapisy zamknięte

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

odczucia innych artystek i artystów na temat pracowni digital painting

kto będzie Cię uczył?

d10
B32F5640-4198-4FEC-9452-9DC6A166A37F

Kilka słów o mnie

Milena grzegorzewska

Jestem artystką cyfrową i tradycyjną. Rysuję od zawsze, a od 2013 roku uczę innych. od 2016 prowadzę własną Pracownię. Z wykształcenia jestem Architektem.

 

W Pracowni Digital Painting prowadzę kurs portretu, postaci, zwierząt oraz światłocień, kolor i kompozycja.

kurs-digital-painting-p5czx1xiueqnf4wy54hap83ebhro96gfw83wfsm284
alicja-siemiatkowska-p1z5uwp3o83u2csjww6p4xjbf9ayhzqat71jntk2hs

Kilka słów o mnie

Alicja siemiątkowska

Rysunkiem Zarówno Tradycyjnym Jak I Cyfrowym Zajmuję Się Od Lat. Mam Doświadczenie Z Architekturą Ze Względu Na Ukończone Studia I Posiadam Podstawy W Modelowaniu 3D.

Oprócz Nauki Online Miałam Przyjemność Prowadzić Kursy Stacjonarne Z Digital Paintingu, Obecnie Czynnie Działam W Tej Dziedzinie I Jako Freelancer Zajmuję Się Grafiką Komputerową I Ilustracją, Która Jest Moją Wielką Pasją.

 

W Pracowni Digital Painting prowadzę kurs pejzażu i środowisk oraz kurs ilustracji.

zobacz jak rysujemy i czego możemy ciebie nauczyć

po dołączeniu do pracowni w twoim życiu na dobre zagości:

1

twórczość

Zaczniesz tworzyć prace o jakich marzysz i realizować swój twórczy potencjał

2

wsparcie

Przez cały proces nauki pomagamy Ci i udzielamy indywidualnych porad na temat Twoich rysunków

3

rozwój

Małymi krokami i w swoim indywidualnym tempie wyrobisz nawyki wspierające Twój artystyczny rozwój

co da Ci dołączenie do pracowni?

co tydzień nowe lekcje ukazują się na platformie - praca z nimi zapewnia Ci zbudowanie pięknego portfolio, które umożliwi Ci znalezienie pracy w zawodzie artysty lub założenie własnej twórczej działalności

Przejdziesz przez tematy takie jak: portret, postać, zwierzęta, kolory, światło i kompozycja oraz pejzaże, środowiska i ulustracje. nauczysz się krok po kroku tworzyć ilustracje na bazie swoich koncepcji

nowy temat pojawia się co tydzień, a materiał podzielony jest tak, aby można było przerabiać go w formie jaką lubisz najbardziej - szkiców codziennych, w większych porcjach lub wszystko na raz

wsparcie społeczności artystów na grupie wspólnej nauki, gdzie wrzucamy swoje prace i wspieramy się wzajemnie

masz możliwość zadawania pytań na grupie, co sprawia, że nie zostaniesz sama/sam z tematami, które sprawiają Ci problem

wyrobisz dobre nawyki takie jak regularne rysowanie, które pomogą Ci w osiąganiu artystycznych celów

CO MOŻESZ OSIĄGNĄĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE?

transformacja moniki - uczestniczki programu nauki pracownia digital painting

praca moniki wykonana na początku kursu

praca moniki w trakcie kursu

Prace Moniki możesz obejrzeć na jej Instagramie: kliknij tutaj

transformacja sylwii - uczestniczki programu nauki pracownia digital painting

Prace Sylwii możesz obejrzeć na jej Instagramie: kliknij tutaj

Czy jest inna droga?

nauka samodzielnie

Jest to bardzo czasochłonne i frustrujące. Trzeba wymyślać koło na nowo zamiast wyciągnąć rękę po wiedzę, która jest dostępna i iść dalej. Jest to metoda, w której efekty są widoczne nawet o kilka lat później niż przy współpracy z nauczycielem.

darmowe treści

Dużo ciekawych materiałów jest na Youtube – nie ma tam jednak pełnego i logicznego programu nauki ani kontaktuz prowadzącym i indywidualnych korekt. Nauka jest nieco chaotyczna, bo musisz dobierać materiały samodzielnie, trudno też o utrzymanie motywacji.

no dobrze, chcę dołączyć, ale...

ile kosztuje dostęp do wszystkich 6 kursów?

dostęp do każdego kursu pojedynczo kosztuje 397zł/rok, czyli dostęp do wszystkich sześciu to inwestycja 2382zł/rok lub 7146zł/3lata, jeśli jednak dołączysz do całego programu nauki złożonego z 6 kursów to mamy dla ciebie świetną zniżkę!

ile kosztuje dostęp po super zniżce?

pln

990

/dostęp na rok

pln

1690

/dostęp bezterminowy

jak zapłacić w ratach?

czy wierzysz, że..

twój rozwój jest wart inwestycji

dołączając do pełnego kursu zyskasz najwięcej – ułożony plan nauki, wsparcie prowadzących – wieloletnich artystów i gwarancję rozwoju.

co dokładnie będziemy robić w pracowni digital painting?
zobacz listę tematów!

kliknij w grafikę, aby ją powiększyć i przeczytać program

Jak wygląda nauka z nami?

LEKCJE VIDEO

Lekcje w znacznej większości są nagrane w tempie rzeczywistym (bez przyspieszenia) dzięki czemu możesz swobodnie obserwować ruchy prowadzącego i powtarzać je na swojej pracy. Wszystkie lekcje są umieszczone na dedykowanej platformie edukacyjnej. 

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu.

WSPARCIE

Przez cały proces nauki masz bezpośredni kontakt z nami i innymi Artystkami i Artystami na grupie wspólnej nauki. 

SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTÓW

W naszym kursie biorą udział inne osoby takie Ty – ambitne, z celami i marzeniami. Udział w kursie to wspaniały sposób na poznanie inspirujących osób i dołączenie do społeczności Artystów.

A co jeśli nie osiągnę sukcesu? Boję się zainwestować takiej sumy pieniędzy...

osiągniesz sukces albo zwrócimy ci pieniądze

Aby wyeliminować ryzyko dajemy Ci możliwość zwrotu. Możesz Przetestować Kurs I Jego Skuteczność. Masz Na To 30 Dni od daty zakupu. Jeśli W Tym Czasie Przerobisz Minimum 3 Moduły (Na Platformie Moduły Nazwane Są „Tygodniami”) I Wykonasz Wszystkie Prace Według Instrukcji, Opublikujesz Je Na Naszej Grupie Na Facebooku Do Sprawdzenia Prowadzącym I Mimo Przerobienia Lekcji I Otrzymania Pomocy Od Prowadzących, Nie Zrobisz Żadnych Postępów, To Zwrócimy Ci Pieniądze Za Kurs. 

Warunkiem Otrzymania Zwrotu Jest Spełnienie Powyższych Warunków, Czyli Obejrzenie Lekcji I Oznaczenie Ich Jako Ukończonych, Wykonanie Wszystkich Zadanych Prac Według Wytycznych, Opublikowanie Tych Prac Ze Swoimi Pytaniami Na Grupie Wspólnej Nauki Oraz W Przypadku Braku Efektów -Zgłoszenie Się O Zwrot Przed Upływem 30 Dni Od Daty Zakupu.

często zadawane pytania

W zależności od wybranej opcji płatności otrzymasz dostęp na rok lub dożywotnio.

Kurs rozpoczyna się wtedy kiedy dołączysz. Wszystkie materiały są już nagrane, a dostęp do wszystkich tematów otrzymasz od razu po dołączeniu.

Aby wyeliminować ryzyko dajemy Ci możliwość zwrotu. Możesz Przetestować Kurs I Jego Skuteczność. Masz Na To 30 Dni od daty zakupu. Jeśli W Tym Czasie Przerobisz Minimum 3 Moduły (Na Platformie Moduły Nazwane Są „Tygodniami”) I Wykonasz Wszystkie Prace Według Instrukcji, Opublikujesz Je Na Naszej Grupie Na Facebooku Do Sprawdzenia Prowadzącym I Mimo Przerobienia Lekcji I Otrzymania Pomocy Od Prowadzących, Nie Zrobisz Żadnych Postępów, To Zwrócimy Ci Pieniądze Za Kurs. 

Warunkiem Otrzymania Zwrotu Jest Spełnienie Powyższych Warunków, Czyli Obejrzenie Lekcji I Oznaczenie Ich Jako Ukończonych, Wykonanie Wszystkich Zadanych Prac Według Wytycznych, Opublikowanie Tych Prac Ze Swoimi Pytaniami Na Grupie Wspólnej Nauki Oraz W Przypadku Braku Efektów -Zgłoszenie Się O Zwrot Przed Upływem 30 Dni Od Daty Zakupu.

Napisz wiadomość na adres pracownia@dobryart.pl

Tak. Będziemy Cię prowadzić przez cały kurs i sprawdzać Twoje postępy na grupie wspólnej nauki, gdzie otrzymasz wsparcie też od innych uczestników. 

Wciąż masz pytania?

Copyright © DobryArt.pl 2023. All Rights Reserved