Nauczę Cię podstaw Digital Painting i obsługi programu Photoshop

pokażę Ci jak zacząć rysować na tablecie graficznym

Po tych kilku miesiącach uczenia sie z kursem, mam po raz kolejny ogromną chęć podziękować za przygotowanie tego kursu.

Na początku myślałam, że róznorodność tematyki nie będzie dla mnie ale postanowiłam spróbować i jestem mega zadowolona. Jak poprzednio pisząc komentarz tak i teraz czuję niekończącą się motywację do nauki. Co raz to wychodzę ze swojej strefy komfortu próbując nowych rzeczy, ktore pozwalają mi otworzyć umysł na nowe możliwości.

Ten kurs jest dla mnie na prawdę wyjątkowy i tylko pokazuje mi za każdym razem jak wiele z niego wyciągam.

Spełniam swoje marzenia, rozwijając umiejętności w digitalu, który poprzednio był dla mnie tak trudny. Bardzo dziekuję za pracę i wszystkie odpowiedzi z konstruktywną oceną, które mnie motywują i wspierają. Każdy filmik z podmalówką pozwala mi przeanalizować moje prace i zrobić je jeszcze lepsze i wykorzystac tą wiedzę w kolejnych rysunkach. Uczę się tak wiele i już widzę jak dużo się zmieniło.

Dziękuję za dodanie mi tego bodźca motywującego mnie do nauki. Najlepszy sposób nauki jaki mogłam znaleźć i to jeszcze po polsku! ❤️😍

Zrzut ekranu 2021-01-23 o 17.34.12

Kasia Oksztol 0 kursie DIGITAL PAINTING W PHOTOSHOP

Ja też polecam z całego serca!! 

Jedyny tak rzetelny kurs online w języku polskim. Dawka wiedzy ogromna, a do tego pomoc i wsparcie 🥰

Kinga Molenda

Kinga Molenda 0 KURSIE DIGITAL PAINTING W PHOTOSHOP

Zapisy otwarte

kto będzie Cię uczył?

kurs digital painting
alicja siemiatkowska

Kilka słów o mnie

Alicja siemiątkowska

Rysunkiem zarówno tradycyjnym jak i cyfrowym zajmuję się od lat. Mam doświadczenie z architekturą ze względu na ukończone studia i posiadam podstawy w modelowaniu 3D.
Oprócz nauki online miałam przyjemność prowadzić kursy stacjonarne z digital paintingu, obecnie czynnie działam w tej dziedzinie i jako freelancer zajmuję się grafiką komputerową i ilustracją, która jest moją wielką pasją.
Możesz na bieżąco obserwować co rysuję:

https://www.instagram.com/a.siemiatkowska/
https://www.artstation.com/asiemiatkowska
https://asiemiatkowska.com/

zobacz jak rysuję i czego mogę ciebie nauczyć

po dołączeniu do kursu w twoim życiu na dobre zagości:

1

twórczość

Zaczniesz tworzyć prace o jakich marzysz i realizować swój twórczy potencjał

2

wsparcie

Przez cały proces nauki masz dostęp do grupy i kontakt z innymi twórcami, którzy mają takie cele jak Ty

3

rozwój

Małymi krokami i w swoim indywidualnym tempie wyrobisz nawyki wspierające Twój artystyczny rozwój

co da Ci dołączenie do kursu?

w zaledwie 5 tygodni nauczysz się rysować od prostych, realistycznych rysunków owoców, słodyczy i kwiatów, aż po bardziej zaawansowane takie jak zwierzęta i portrety

POZNASZ PODSTAWY DIGITAL ART I OBSŁUGI PHOTOSHOPA I Nauczysz się tworzyć realistyczne rysunki ze zdjęć

osiągniesz swój cel w krótkim czasie - jeśli przez 5 dni w tygodniu przerobisz jedną lekcję to ukończysz kurs w około miesiąc (5 tygodni)

otrzymasz plan nauki, dzięki któremu bez tracenia czasu na szukanie, skupisz się na efektywnej nauce zagadnień w odpowiedniej kolejności - przejdziesz przez proces nauki podstaw w przyjemny i szybki sposób

Czy jest inna droga?

nauka samodzielnie

Jest to bardzo czasochłonne i frustrujące. Trzeba wymyślać koło na nowo zamiast wyciągnąć rękę po wiedzę, która jest dostępna i iść dalej.

darmowe treści

Dużo ciekawych materiałów jest na Youtube – nie ma tam jednak pełnego i logicznego programu nauki ani kontaktuz prowadzącym i indywidualnych korekt.

jaka jest cena programu?

297

czy wierzysz, że..

twój rozwój jest wart inwestycji

dołączając do naszych kursów wiele zyskasz – ułożony plan nauki, szybko widoczne efekty i inspiracja od prowadzących – wieloletnich artystów. To dla gwarancja rozwoju.

co dokładnie znajduje się w kursie?

Moduł 1: owoce

Moduł 2: słodycze

Moduł 3: kwiaty

W  tym module poznasz absolutne podstawy pracy w Photoshop, techniki tworzenia line art, studium walorowe, teorię koloru oraz nauczysz się dobierać ładne kolory na swoich rysunkach.

W tym module poznasz kolejne funkcje Photoshopa i techniki digital art. Wykonamy bardziej zaawansowane podrysy, porozmawiamy o proporcjach. Przejdziemy też do bardziej zaawansowanych zasad pracy z kolorem.

W tym module nauczysz się więcej o zasadach rozbijania obiektów na kształty i ich trafnego przedstawiania. Porozmawiamy też o fakturach i wejdziemy na kolejny stopień wtajemniczenia obsługi Photoshopa przy pracy z digital art.  

Moduł 4: zwierzęta

Moduł 5: portret

bonus: faq

W tym module nauczysz się tworzyć proporcjonalne i proprawne szkice zwierząt, a także poznasz metody rysowania charakterystycznych elementów np. faktur materiałowych futra.

W tym module poznasz anatomię elementów twarzy i stworzysz wraz ze mną ich szkice. Nauczysz się tworzenia podrysu do portretu metodą płaszczyzn oraz technik prowadzących do wyrenderowania elementów twarzy, skóry oraz włosów. 

W tym dodatkowym nagraniu poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez moich kursantów pytania i ich problemy związane z rysowaniem w Photoshopie.

Jak wygląda nauka ze mną?

LEKCJE VIDEO

Lekcje są nagrane w tempie rzeczywistym (bez przyspieszenia) dzięki czemu możesz swobodnie obserwować ruchy prowadzącej i powtarzać je na swojej pracy. Wszystkie lekcje są umieszczone na dedykowanej platformie edukacyjnej.

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu.

dobry start

Wszyscy wiemy jak trudne są początki – dzięki temu, że naukę zaczniesz od podstaw, poznasz prawidłowe techniki i metody, rozwiniesz się szybciej, a rysowanie będzie dla Ciebie przyjemnością.

SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTÓW

W moim kursie biorą udział inne osoby takie Ty – ambitne, z celami i marzeniami. Udział w kursie to wspaniały sposób na poznanie inspirujących osób.

Alicja, a co jeśli mi się nie spodoba? Boję się zainwestować takiej sumy pieniędzy...

pokochaj kurs albo zwrócę ci pieniądze

Przygotowałam materiały tak, aby dały 10 razy więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres pracownia@dobryart.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 14 dni. 
Moim celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program ułatwi Ci naukę rysunku i umożliwi Ci realizowanie swoich wizji. Gdy Ty wygrywasz, ja mam olbrzymią radość i referencje. Zależy mi na Twoim sukcesie.

często zadawane pytania

Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów.

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.  Od razu po dołączeniu do kursu, otrzymasz dostęp do pierwszego modułu, a kolejne moduły będą odblokowywać się co tydzień.

 Jeśli będziesz przerabiać jedną krótką lekcję przez 5 dni w tygodniu to ukończysz kurs po 5 tygodniach. Możesz jednak narzucić sobie inne tempo nauki, ponieważ otrzymujesz nieograniczony czasowo dostęp do kursu.

Kurs Zacznij rysować w Photoshop to 5 tygodniowy program nauki, który ma w ekspresowym tempie nauczyć Cię podstaw digital art, tworzenia pięknych prac ze zdjęć oraz obsługi Photoshop w kontekście rysowania. Lekcje są krótkie, abyś jak najszybciej ukończył/ukończyła kurs i miał/miała widoczne rezultaty.

Kurs Digital Painting w Photoshop to bardzo rozbudowany, obszerny program nauki rozłożony na 16 modułów. Jest to kompleksowe rozwiązanie nastawione na naukę digital painting, ale też ilustracji i concept art.

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot i zrezygnować z kursu. Masz na to 14 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na pracownia@dobryart.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Napisz wiadomość na adres pracownia@dobryart.pl

Wciąż masz pytania?

Copyright © DobryArt.pl 2021. All Rights Reserved