10-dniowe darmowe wyzwanie
digital painting
ruszamy 15.02.2021

pomogę ci wyrobić nawyk rysowania codziennie

startujemy 15.02.2021, czyli za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: wyzwanie

kto poprowadzi wyzwanie?

kwiatyy
B32F5640-4198-4FEC-9452-9DC6A166A37F

Kilka słów o mnie

Milena grzegorzewska

Jestem artystką cyfrową i tradycyjną. Rysuję od zawsze, a od 2013 roku uczę innych. od 2016 prowadzę własną Pracownię. Z zawodu jestem Architektem.

Wiele osób pyta mnie o to jak od prawie 600 dni udaje mi się rysować codziennie, dlatego postanowiłam stworzyć to wyzwanie. Chcę pokazać innym, że z łatwością mogą wyrobić ten nawyk u siebie.

zobacz jak rysuję i czego mogę ciebie nauczyć

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: wyzwanie

co osiągniesz dzięki uczestnictwie w wyzwaniu?

przez 10 codziennie będziesz otrzymywać ode mnie krótką lekcję video wraz z zadaniem do wykonania, co pomoże Ci wyrobić nawyk rysowania codziennie

dostęp do lekcji z wyzwania otrzymasz do 26.02.2021, więc ograniczenie czasowe to dodatkowa motywacja by robić lekcje na bieżąco

w wyzwaniu poruszamy zagadnienia związane z portretem,postacią, line artem, światłocieniem, kolorami, kompozycją, materiałem i teksturami oraz z naturą

poza dostępem do lekcji na platformie otrzymasz dostęp do grupy na facebook, gdzie będziesz mieć bezpośredni kontakt ze mną. w trakcie trwania wyzwania będę tam obecna i odpowiem na wszystkie pytania.

czynne uczestnictwo w wyzwaniu da ci możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania dodatkowej nagrody (szczegóły opowiem na początku wyzwania)

aby uzyskać darmowy dostęp do wyzwania użyj kodu zniżkowego: wyzwanie

jak będzie wyglądało wyzwanie?

codziennie LEKCJE VIDEO

Lekcje są nagrane w tempie rzeczywistym (bez przyspieszenia) dzięki czemu możesz swobodnie obserwować ruchy prowadzącego i powtarzać je na swojej pracy. Wszystkie lekcje są umieszczone na dedykowanej platformie edukacyjnej. Masz do nich dostęp do 26.02.2021

PROCES KROK PO KROKU

Program kursu jest ułożony w logiczny i przemyśłany sposób, dlatego przerabiając kurs po kolei osiągniesz najlepszy rezultat i masz gwarancję sukcesu.

dostęp do grupy

Przez czas trwania wyzwania możesz wstawiać na grupę swoje rysunki związane z wyzwaniem lub zadawać pytania. Dostęp do grupy jest nieograniczony czasowo.

konkurs

w trakcie trwania wyzwania zorganizuję konkurs. Biorąc czynny udział masz szansę wygrać artystyczną nagrodę.

Copyright © DobryArt.pl 2021. All Rights Reserved